• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

**tamirci çırağı** yeni demo (furalabi)

furalabi

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa300
cem karacanın çok sevdiğim bir parçası.. yaşar abimin(uzman1972) isteği üzerine yapmaya çalıştım.. hatalar affola diyorum.. umarım beğenirsiniz.. yorumlar için şimdiden teşekkürederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: **tamirci çırağı** yeni demo (furalabi)

beni kırmayarak demo yaptığın için için teşekkür ederim vuralcım..çok sevdiğim bir parça bu ve sende çok güzel icra etmişsin eline sağlık benim güzel kardeşimm

beni kırmayarak demo yaptığın için için teşekkür ederim vuralcım..çok sevdiğim bir parça bu ve sende çok güzel icra etmişsin eline sağlık benim güzel kardeşimm

nedemek yaşarabim.. elimizden gelen nevarsa herzaman paylaışırım.. biraz aceleyle oldu ama idare et artık :) beğenmene sevindim abim.. saygılar...

benim gitarla çalmayı en çok sevdğim şarkılardan biri tamirci çırağı.güzel akor basmışsın ancak parça biraz soft olmuş.org veryasyon olduğu için.malum parça sosyal içerikli bir parça.biraz daha keskin ve sertdir orjinali.özellikle parçanın giriş ve sonundaki gitar akor sololarına bayılıyorum.çalarken uçuyor insan resmen.şarkının gitar akorlarını göndrmek isterdim ama benim laptop gene teklemeye başladı.gerçi nette bol miktarda var.ii çalışmalar....

cem karacanın çok sevdiğim bir parçası.. yaşar abimin(uzman1972) isteği üzerine yapmaya çalıştım.. hatalar affola diyorum.. umarım beğenirsiniz.. yorumlar için şimdiden teşekkürederim...

pa 80 ile mi yaptınız abi çok güzel olmuş, İlhan İrem hissettim birden :) elinize sağlık.

benim gitarla çalmayı en çok sevdğim şarkılardan biri tamirci çırağı.güzel akor basmışsın ancak parça biraz soft olmuş.org veryasyon olduğu için.malum parça sosyal içerikli bir parça.biraz daha keskin ve sertdir orjinali.özellikle parçanın giriş ve sonundaki gitar akor sololarına bayılıyorum.çalarken uçuyor insan resmen.şarkının gitar akorlarını göndrmek isterdim ama benim laptop gene teklemeye başladı.gerçi nette bol miktarda var.ii çalışmalar....

hocam güzel yorumunuza teşekkürederim.. tabi parça klavyeyle olunca ister istemez soft olmak durumunda kalıyor.. benimde gitar tınılarıyla dinlemeyi çok sevdiğim bir parça bu. ama malesef gitar çalamıyorum:D klavyeyle yapabildiğim kadar benetmeye çalıştım.. akorları kulaktan bularak basıyorum. herhangi bir partisyon falan kullanmadan.. beğenmenie sevindim teşekkürederim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

pa 80 ile mi yaptınız abi çok güzel olmuş, İlhan İrem hissettim birden :) elinize sağlık.

beğenmene sevindim hocam.. evet tüm altyapıyı pa80 le yaptım.. ilgine çok teşekkürederim..

abi bi alternatif link daha koyarmisin bu sarkiyi nasıl yorumladın merak edıyorum îşçisin işçi kal giy dedim tulumları

cok anlamli ibret verici bi hikayedir tamirci ciragi

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 17 65.4%
  • Kararsızım

Oy: 7 26.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.7%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri