• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tarih Yazdık Helal Olsun Beşiktaş !!!

kartal_123

Sercan Güney
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA4X - TATİ USB + A2000 V2 PLUS EMO USB
Evet arkadaşlar Beşiktaşımız bizi gururlandırdı.Dünya Devi Liverpoolu Dize Getirdik.Tebrikler Beşiktaş !!!

Cevap: Tarih Yazdık Helal Olsun Beşiktaş !!!

Tevekkeli değil, nickinde bundan kaynaklanıyormuş ! Bende nickini Fiat (murat 123) arabadan zannediyordum. Kartal (Beşiktaş)' lı olduğun su yüzüne çıktı. Allah seni FB ve GS lilerin gazabından korusun. Şaka bir yana galibiyetlerinizin bir pasif GS li olarak devamını diliyorum. Nede olsa milli dava.:)

Beşiktaş'ada bu yakışırdı zaten tebrik ediyorum. BJK, GS, FB, TS hiç farketmez bizi uluslararası maçlarda hangi takım temsil ediyor adımızı duyuruyorsa kalbimiz o takımladır.

Her ne kadar maçla alakam olmasada Türkiye adına Liverpool'u mağlup ettiği için Beşiktaşı kutluyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tevekkeli değil, nickinde bundan kaynaklanıyormuş ! Bende nickini Fiat (murat 123) arabadan zannediyordum. Kartal (Beşiktaş)' lı olduğun su yüzüne çıktı. Allah seni FB ve GS lilerin gazabından korusun. Şaka bir yana galibiyetlerinizin bir pasif GS li olarak devamını diliyorum. Nede olsa milli dava.:)

Evet nickimin nedeni beşiktaşlı olduğum içindir.Tüm Türkiyemiz adına kazanılmış güzel bir galibiyet oldu .

Beşiktaş'ada bu yakışırdı zaten tebrik ediyorum. BJK, GS, FB, TS hiç farketmez bizi uluslararası maçlarda hangi takım temsil ediyor adımızı duyuruyorsa kalbimiz o takımladır.

Evet sadece beşiktaşlılar değil bütün Türkiye kazandı .

Her ne kadar maçla alakam olmasada Türkiye adına Liverpool'u mağlup ettiği için Beşiktaşı kutluyorum.

Çok önemli bir galibiyetti zira Liverpool gibi bir ingiliz devini elemek kolay değil .

Cevap: Re: Tarih Yazdık Helal Olsun Beşiktaş !!!

Aynen İyi Oldu Valla.

Evet kardeşim önemli bir galibiyet kazandık.

Bir Beşiktaşlı olarak gurur duymamak bence de imkansız. Emeği geçen ve ülkemizi sevince boğan KARA KARTAL lara gönülden teşekkürler, başarılarının devamını dilerim. Sonsuz sevgilerimle,

İnşallah aynı başarıyı Club Brugge karşısında da sergileyecek Beşiktaşımız ...

Bir Beşiktaşlı olarak gurur duymamak bence de imkansız. Emeği geçen ve ülkemizi sevince boğan KARA KARTAL lara gönülden teşekkürler, başarılarının devamını dilerim. Sonsuz sevgilerimle,