• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TARKAN DEĞİL ORHAN BABA PA500tr HATASIZ KUL OLMAZ İNTROLU RİTİM

• Konbuyu başlatan omunal
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 3K

omunal

Moderator
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ROLAND E70 & KORG PA800 256 MB V2
Evet arkadaşlar pa500TR için şu sıralar fırsat buldukça ritim çevirme işlemlerim devam ediyor zaten sözüm var tamamlayınca yayınlarım...Ama gördümkü sitede tarkan hatasız kul olmaz mp3 var bende tarkana inat ORHAN GENCEBAY pa500TR için çevirdiğim HATASIZ KUL OLMAZ introlu bana göre müthiş olan ritimi var aşağıda adresi incelerseniz youtube videosunu yayınladım...Hoşuna giden olursa buradan mesaj yazsın gerekirse setin bitmesini beklemeden talebe göre gönderebilirim.

Cevap: TARKAN DEĞİL ORHAN BABA PA500tr HATASIZ KUL OLMAZ İNTROLU RİTİM

Hocamçok güzelolmuşellerinizesağlık. Zatenorhangencebaya ayıp oluyorkendiineaitbirparçayıtarkanamaletmek. İyi ettinizdestekliyorveoritmibekliyorum. Kolaygelsiniyiçalışmalar

Hocamçok güzelolmuşellerinizesağlık. Zatenorhangencebaya ayıp oluyorkendiineaitbirparçayıtarkanamaletmek. İyi ettinizdestekliyorveoritmibekliyorum. Kolaygelsiniyiçalışmalar

Eyvallah murat kardeşim desteğin için...Orhan baba bu....Boşu boşuna baba ünvanı almadı bu insan....Benim tarkanın sesine de saygım var ama bu ülkede şuna üzülüyorum ya zamanında bu insanlar şarkıyı yazmış okumuş ve gönülleri fethetmiş tamam o nostalji şarkılarda aranjman değişikliği yapıp bu zamanlarda söylenmeside açıkçası beni mesh ediyor buraya kadar bir sıkıntı yok ama benim asıl sıkıntı duyduğum nokta bu şarkılar sonradan söyleyen insanlara mal ediliyor gibi bir hava oluşuyor üzüntüm ondandır...

ömer abi ne zaman bitiriyosun seti

Ah be Sercanım Mahcubiyetim çok fazla sana karşı sen biliyorsun ama sözümü tutup en kısa zamanda ağzını tatlandıracağım öncelikle bunu belirteyim...Birde canım set ile uğraşıyorum şu an user 1 tamamen çevrilmişler ile doldu sıra user 2 de....Ayrıca seni tlf ile arayıp soracaktım senin backuptan 3 tane ritim aldım müsade olurmu diye birisi dilara diğer ikisi 9/8 ritmlerden mahsuru yoksa bu 3 ritimi eklemek istedim....Şu an user 1 de vahdeler - slowlar - 2/4 ler -Fİdayda - Misket -Çiftetelliler- Topal - Mihriban - Oy Asiye .... User 2 de doldurdunmu yayınlarım....Ama ritimleri çevirme yaparken karttaki diğer ritimlerle karışmaması için ritimin başına adımı yazdım şimdi bu konuda olumsuz bir yorum almamak için birde onları falan düzenlemem icab eder sete daha var ...Ayrıca Sercan'ım ilgi alanım ritim çevirme olduğu için ses olayında da senin backup ta olan hoş sesleri seçsem yani birde ses olayı ile uğraşmasam olur değil mi?.....

Ah be Sercanım Mahcubiyetim çok fazla sana karşı sen biliyorsun ama sözümü tutup en kısa zamanda ağzını tatlandıracağım öncelikle bunu belirteyim...Birde canım set ile uğraşıyorum şu an user 1 tamamen çevrilmişler ile doldu sıra user 2 de....Ayrıca seni tlf ile arayıp soracaktım senin backuptan 3 tane ritim aldım müsade olurmu diye birisi dilara diğer ikisi 9/8 ritmlerden mahsuru yoksa bu 3 ritimi eklemek istedim....Şu an user 1 de vahdeler - slowlar - 2/4 ler -Fİdayda - Misket -Çiftetelliler- Topal - Mihriban - Oy Asiye .... User 2 de doldurdunmu yayınlarım....Ama ritimleri çevirme yaparken karttaki diğer ritimlerle karışmaması için ritimin başına adımı yazdım şimdi bu konuda olumsuz bir yorum almamak için birde onları falan düzenlemem icab eder sete daha var ...Ayrıca Sercan'ım ilgi alanım ritim çevirme olduğu için ses olayında da senin backup ta olan hoş sesleri seçsem yani birde ses olayı ile uğraşmasam olur değil mi?.....

ne deme abi benim backuptan istediğin herşeyi kullan benim ritimlerde ve seslerde seco yazıyo zaten bişey olmaz diğer mesele gönderdiğin zaman bana haber ver abide ona göre kargoyu bekliyim :)