• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tavsiye: Casio AT-3 / Yamaha A300TR

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CanErik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg PA600 QT
Arkadaşlar Merhaba;

Ben yeni bir Org arıyorum ve öyle profesyonel bir uğraş içerisinde değilim. Hoşlandığım için, kendimi eğlendirmek adına, arkadaşlarla söylemek adına evde türkçe şarkılar türküler çalıyorum. Bu bağlamda Casio AT3 ve Yamaha A300TR arasında kalıyorum. Bu orgları kullanan var mı? A300TR nin kullanıcı kitlesi olduğunu biliyorum ancak Casio AT3 hakkında söyleyebilecekleriniz neler? Çünkü görünüşü, ekranı vs. Yamaha'dan daha kullanışlı gözüküyor. (Şimdi Org'a 1000 küsür TL veriyorsun da ekranına mı vuruldun diyeceksiniz :D ) Onun dışında Türk ritimlerini ve seslerini ileride genişletebilmem için çeşitlendirebilmem için bu iki orgun bana sunduğu imkanları karşılaştırabilir misiniz?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler :)

Cevap: Tavsiye: Casio AT-3 / Yamaha A300TR

a300tr orgu kullanmış biri klavyeci olarak

RİTİMLER KONUSUNDA KESİNLİKLE PİŞMAM OLMAZSIN.RAHATLIKLA HER YÖREYE AİT RİTİM BULURSUN..İÇERİSİNDE MEVCUT..RİTİMDEN YANA SIKINTINIZ KESİNLİKLE OLMAZ

YAMAHADA PAYLAŞIM ÇOK
TEKNİK OLARAK CASIOAT3 YAMAHADAN DAHA ÜSTÜN GİBİ GÖZÜKSEDE İÇERİK OLARAK BEN A300 TR DEN ŞAŞMA DERİM...

1000 küsür tl ye bunlardan daha iyi orglar alırsın bence iyi araştır 2 ci el temiz aletler bak.

1000 küsür tl ye bunlardan daha iyi orglar alırsın bence iyi araştır 2 ci el temiz aletler bak.

is40 veya i30 ' da tercih edilebilir diye düşünüyorum.

kardeşim bu at3 ü merak ettim denedim media mark ta ritimler orta hallide sesler çok kötü türk seslerinde ve ritimlerinde a300 tr her türlü daha üstün bence ...

A1000tr 1000tl temizini bulursun ritim saund u oldukça yüksek piyasada birçok seti var 500e 600e a300tr alıcağna a1000 al uzun zaman kullanırsın

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. AT-3 almaktan vaz geçtim. Almışken bir kere alayım ve şu eksik bu eksik demeyeyim dedim. Bir de sıfır olsun istedim ikinci ellerin tuşları falan çok yıpranmıştı ben de gittim GW-8 aldım. Umarım beni uzun yıllar idare eder ve hobi amaçlı olsa da yaptığım müzikten keyif alırım. ! :)

Arkadaşlar tavsiyeleriniz için çok teşekkür ederim. AT-3 almaktan vaz geçtim. Almışken bir kere alayım ve şu eksik bu eksik demeyeyim dedim. Bir de sıfır olsun istedim ikinci ellerin tuşları falan çok yıpranmıştı ben de gittim GW-8 aldım. Umarım beni uzun yıllar idare eder ve hobi amaçlı olsa da yaptığım müzikten keyif alırım. ! :)

hayırlı olsun doğru seçim bence

.
Hayırlı olsun arkadaşım.
Klavyeni aldığına göre konuyu kapatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...