• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tavsiye edebilceğiniz aletler ? (Pa80 - Pa55 vb)

RossMax*

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa80
Abiler ablalar lafa şöyle girmek istiyorum bende a300tr vardı ve allaha şükür tahminimden daha fazla şeyleri öğrendim o orgda.Fakat bugün itibariyle orgu satmış bulunmaktayım.KORG marka bi klavye düşünüyorum.
Bütçe her zamanki gibi sorun :) Sonuçta zengin insanlar değiliz.

şöyle 1500 civarı pa55tr mi alıyım yoksa 3-5 ay daha bekliyip pa80 mi ?

Pa55 bana yeter mi ? Düğün falan yapmıyorum öyle ev kullanıcısıyım doğum günleri ve akrabaların falan özel günlerinde 1-2 parça çalıyorum bunu göz önünde bulundurursak sevinirim :)

Saygılarımla.

Cevap: Tavsiye edebilceğiniz aletler ? (Pa80 - Pa55 vb)

pa55 çin malı çabuk dökülür.pa80 kullandım.italyan malı idael ölçü ve ağırlıkta alet.pa80 derim.nevale çok bol...

Ev kullanıcıysan pa50 al derım pa80 pa55tr temızı zor 1500e pa55 yıpranmısını bulursun 2000tl 1yıl garantılı utar muzıkte var herkesi dinle kendi bildiğini yap git gör dinle al

pa55 çin malı çabuk dökülür.pa80 kullandım.italyan malı idael ölçü ve ağırlıkta alet.pa80 derim.nevale çok bol...
görüşünüz için sağolun hocam
Ev kullanıcıysan pa50 al derım pa80 pa55tr temızı zor 1500e pa55 yıpranmısını bulursun 2000tl 1yıl garantılı utar muzıkte var herkesi dinle kendi bildiğini yap git gör dinle al

hocam pa50 için rtimler sıkıntı yapar diyorlardı düzenlemen lazım falan dediler gözümde çok büyüdü alet o yüzden vazgeçmiştim ve pa55 i alternatif olarak gördüm

pa500 pardon kardesim gicir gicir

Abiler ablalar lafa şöyle girmek istiyorum bende a300tr vardı ve allaha şükür tahminimden daha fazla şeyleri öğrendim o orgda.Fakat bugün itibariyle orgu satmış bulunmaktayım.KORG marka bi klavye düşünüyorum.
Bütçe her zamanki gibi sorun :) Sonuçta zengin insanlar değiliz.

şöyle 1500 civarı pa55tr mi alıyım yoksa 3-5 ay daha bekliyip pa80 mi ?

Pa55 bana yeter mi ? Düğün falan yapmıyorum öyle ev kullanıcısıyım doğum günleri ve akrabaların falan özel günlerinde 1-2 parça çalıyorum bunu göz önünde bulundurursak sevinirim :)

Saygılarımla.

pa 55 tr alabilirsin o paraya her türlü işini fazlasıyla görür,ister sahneye ister düğüne nereye gitmek istersen oraya gider pa 55 tr,ses ve ritim yönünden sağlam cihazdır,tek eksi yönü çin malı,
başka yerin mallarını da görüyoruz kasa v.s. sağlam ama içindekiler çin malındanda berbat, :D

kesinlikle pa 55 tr işini görür bnde kullanıyorum hemde düğünlerde her türlü ortamda bu işi yapıyorum zaten al yeter...

pa 55 tr alabilirsin o paraya her türlü işini fazlasıyla görür,ister sahneye ister düğüne nereye gitmek istersen oraya gider pa 55 tr,ses ve ritim yönünden sağlam cihazdır,tek eksi yönü çin malı,
başka yerin mallarını da görüyoruz kasa v.s. sağlam ama içindekiler çin malındanda berbat, :D

Pa55'i herkes tavsiye ediyor :) ses atılıyor mu acaba pa55 e ?

dışarıdan sample atılmıyor ama içerisindeki türk ritim ve sesler çok sağlam,parasının hakkını fazlasıyla veriyo

Pa55 in içinde bi klarnet var süper bıde pa55tr bağlama var sen yinede herkesi dinle kendi bildiğnı yap