• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tayros3 ses editörü ve drayvırları acill

kosavalı

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800 256rem,pa60,ketronxd9, g 600
arkadaşlar pc de sesleri ayarlamak için ses editörü ve t3 drayvrları gerekliymiş nerden nasıl temin edebilirim

ses editörünü kurdum yanlız t3 drivir larını indirdim 32 ve 64 olanları 64 ilk kurdum editorü açtım start diyom yarıya gelmeden uyarı veriyo 32 yine aynı ne yapmam gerek ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: tayros3 ses editörü ve drayvırları acill

burada driverlar var

ses editörü aletle birlikte cd olarak veriliyor senin aldığın arkadaşta eğer sıfır aldıysa elinde vardır.yoksa burada elinde olan arkadaşlar paylaşır sanırım.

teşekür ediyorum evet cd leri var.. yollladığın adreste olan hangi dirivr ları indirmem gerek ?

ses editörünü kurdum yanlız t3 drivir larını indirdim 32 ve 64 olanları 64 ilk kurdum editorü açtım start diyom yarıya gelmeden uyarı veriyo 32 yine aynı ne yapmam gerek ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

işletim sistemin 32 ise 32 bit kur dene bir daha.ötekini kaldır ama sıfırdan kur.

ayrıca sana verdiğim sitede tyros 3 manual var onu indir muhtemelen orada görsel olarak vardır.Bende şu an tyros yok.tam olarak yardımcı olamıyorum bu yüzden.fakat dr.salim batuh veya başka tyros 3 olan arkadaşlara ulaşırsan daha hızlı çözersin olayı.

bana ulaş kardeşim nasıl yapacanı gösteririm 0538 521 15 88

arkadaşlar sorunu hallettim sağ olun. ritm yazma ile ilgili ayrıntı bir dökümana yada görüşlerinizi bekliyorum.

arkadaşım yukarıdaki linkte cevabını bulabilirsin.yamahalarda ritm yazma mantığı hep aynı.