• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tebrikler ve teşekkürler Ferdesu...!

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Arkadaşlar sitemiz yenilendikten sonra tabiri caiz ise "arı gibi" çalışan bir üyemiz var; Ferdesu...
Çok kaliteli ve güzel konular açtı,hiç üşenmeden,bıkmadan,yorulmadan...
Ve gördüğüm kadarıyla tek kaygısı müzik adına birşeyler sunmak.Tabii onun bu çabaları yönetimimizce de takdir edilerek kendisi hem teşekkürlerden hem de konulardan dolayı "Trakya Müzik Başarı Madalyası" ile ödüllendirilmiştir.
Onun bu çabasının ve koruduğu çizginin her üyemize örnek olması gerektiğini düşünüyor,çabaları ve paylaşımları için şükranlarımı sunuyorum.:)
Tebrikler...!

bende sn ferdesu'ya kendi adıma teşekkür ediyorum

evet ferdesu hocam,tüm emeklerin için çok teşekkürler.Bu arada chordsolo hocamada paylaşım yapan üyeleri onura ettiği için tebrik ediyorum.

benim için özel bir yeri olan Trakya Müzikte, severek yaptığım paylaşımlardan dolayı bana
verilen Başarı Madalyası beni çok gururlandırdı..bu ödüle layık görüldüğüm için çok teşekkür ederim.bundan sonra daha çok çalışıp başarı ödülüme layık olmaya çalışacağımdan emin olabilirsiniz.başta sayın adminim olmak üzere tüm yönetici arkadaşlarıma ve beni kutlayan tüm arkadaşlarıma sonsuz teşekkür ve saygılar..

Tebrikler ferdasu,hakettiğin ödüllerdi aldın,darısı herkeze;)

Tebrikler gerçekten hak ettiniz çalışmalarınızla.

o ödüller az bile kalmış...arkadaşımızın çalışma ve paylaşım azminin yanında...

Teşekkürler sitemize verdiğiniz emekler için...
saygılarımla nuri_dardanel

tebrikler ferdesu çalışmalarınızın ve başarılarınızın devamını dilerim....

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri