• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tebrikler ve teşekkürler Ferdesu...!

Tebrik ediyorum sevgili Ferdesu. Gerçekten hak ettiğin bir onur. Senin hızına yetişmek mümkün değil. Tüm güzelliklerin seninle olması dileğiyle, sevgiyle kal.

Aynen katılıyorum.Ferdesu hocamız takdire layık bir üstadımız.

gece gündüz hiç durmadan paylaşımlar yapmak bu konuda büyük uğraşlar vermek kolay olmasa gerek kutluyorum tebrik ediyorum helal olsun yakışır hocama.

tüm arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ediyorum.sizlerden böylesine güzel övgüler almak beni çok duygulandırdı vede mutu etti.taha ve yunus arkadaşlarım teşekür butonum yok oldu.gelir gelmez kullanacağım.borcum olsun:D:Dtekrar teşekkürler..

Sitemze Kattıhın emek ve Paylaşımlarından dolayı .. Tşk Ler der.. Saygılarımı Sunarım..Ferdesu

Tebrikler..Başarılarınızın devamını dilerim...

yanginda ilk kurtarilacak :D
basarilarinin devamini diliyorum ferdesu
butun yorumlarin en guzelini fazlasiyla hakediyorsun..

yorumlarınız için çok teşekkür ederim arkadaşlar.

yenilenme aşamaızda konu sayısı çok büyük önem arz etmektedir.
duyurduğum gibi ilk 500 mesaja ve son 2 ayda en çok teşekkür kazanan arkadaşımız olan ferdesu'ya ödülleri verilmiştir. tüm tm gönül dostlarına teşekkürler.

Ferdesu kardeşim ellerin dert gönlün sıkıntı görmesin kaliteli paylaşımların ve kişiliğin içinde teşekkürler!Varol sağol.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri