• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Technics KN 2000için hazır türkçe-yabancı ritm disket arıyorum

Cevap: Technics KN 2000için hazır türkçe-yabancı ritm disket arıyorum

merhaba dostlar kn1000 için ritm disketi konusunda yardımcı olabilirmisiniz sevgiler

sx ve kn serileri için teknik sorun yaşayanlar altyapı midi ritim sesler konusunda sitemiz profil resmim üzerine sol tıklayarak özel mesaj atarak yardım alabilirler....

Merhaba müziksever kardeşlerim,
Uzun bir zamandır üyeyim ve ilk kez mesaj yazıyorum. Buradaki en son mesaj Ocak 2016 tarihine ait. Bu nedenle bu mesajımın okunacağından ve bir cevap geleceğinden emin değilim. Geç kaldığımı düşünüyorum, yazmak için. Mesajıma kardeşlerim ibaresini kullanarak başladım zira çoğunuzun yaşının en az iki katı yaştayım. 18 li yaşlarımda amatör orkestrada gitar çalarak başladığım müzik hayatım bir yıl sürdü. Üniversite ile birlikte yürümedi, ancak ilerleyen yaşlarımda bu kez klavye tutkusu ile müzik aşkı tekrar alevlendi. Elimde Technics KN 3000 ile Roland EA 7 var. Technics ile tanışmam KN 1000 ile başladı 3000 ile devam ediyor. Tabii ki Roland yanında alt yapısı biraz zayıf kalıyor ama yine de seviyorum Technics orgları. Aradığım şey özellikle Barış Manço ve 80 ile yıllara ait nostaljik şarkıların KN 3000 uyumlu disketleri. Elinde olan ve paylaşmayı seven kardeşler varsa veya indirebileceğim internet adreslerini bilen varsa bildirmelerini rica ediyorum.
Tüm müzik tutkunu kardeşlere güzel günler diliyor, yardımcı olabileceklere de şimdiden teşekkür ediyorum.

Ne yazıkki format düzeneği farklıdır ritimler konusundai ritim dönüştürme programı ile kn2000 ne ritim dönüştürebilirsiniz fakat kesinlikle demo programı bu işi çözmüyor orjinal kendi programını kullanmanız gerekiyor...standat dönüştürme programı ile ancak orjinali gibi tonları alamazsınız bu yüzden dönüştürülmüş ritimleri tekrar aranje etmeniz ve kendi formatına göre dd dampıl diskete720kb 12 adet olmak şartıyla yüklemeniz gerekmektedir.... sesler konusuna gelirsek eğer kesinlikle kn 1000 ve3000 harici hiçbir klavyenin seslerini kn 2000 okumaz....oda kn 2000 nin orjinali gibi olmuyor ne yazıkki.... kullanım konusunda altyapı ritim ve ses için izmir için bana ulaşabilirsiniz....
Sadun bey merhabalar benimde ihtiyacim var sea midi ritim ne varsa kabulumuz yardimci olabilirseniz sevinirim