• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Technics'lere ne oldu?

Cevap: Technics'lere ne oldu?

kendimi bildim bileli kn 1000 var bende de hala faal durumda calısıyor canavar gibi..
sadece SY-FD20 (disket okuyucu) arızalandi..
bulamıyorum yenisini.. technics orgunu kullanmayan bir vatandasimiz varsa bana disket okuyucusunu gondersin lutfen.. :)

slm disket okuyucunuzla oynamadıysanız sorun yoktur ...problem lastikten kaynaklanıyor ömürleri 6 ile 8 sene çürüyor ben yıllardır bu cihazları kullanıyor ve teknik hizmet veriyorum sökebilirseniz bana kargolayın.... bakımını yapıp yeni lastik takabilirim...bende ebay dan 10 adet lastik aldım bilginiz olsun dedim....fesbuktan KN 2000 SX TECHNİCS TÜRKİYE
sayfamızdan bizi takip edebilirsiniz....kn 1000 ile kn 2000 disket okuyucuları aynıdır...sevgilerimle...

kendimi bildim bileli kn 1000 var bende de hala faal durumda calısıyor canavar gibi..
bulamıyorum yenisini.. technics orgunu kullanmayan bir vatandasimiz varsa bana disket okuyucusunu gondersin lutfen.. :)

sökün bana yollayın size onu tamir yapayam bende tüm yedek parçaları mevcut....sevgiyle kalın....

Moderatör tarafında düzenlendi:

25 yıldır kn serilerini kullanıyor ve teknik olarak kullanıcılarına destek veriyorum...disket sürücünüzle ile ilgili probleminizi oynamadıysanız izmirdeyim bana gönderin uygun bir rakkama bakımlarını ve tamirini yapıp size kn 1000 nin ritimleri ile yollayayım...

kn 1000 eski fakat naturel sesleri ile uzman bir klavye olup 2.eli bu gün 200 dolar yani 600tl civarındadır...

disket okuyucuyu piyasada asla bulamazsınız markası eme 213 yn dir..fiyatı 180 ile 250tl arasındadır yurt dısında orjinal fiyatıdır...

fakat uzun bir çalışmalar sonucunda uyumlu bir 34 pin 1.44 7.20 uyumlu disket sürücüyü 24 pin adaptör kullanarak değiştirmekteyim...

kısacası usb sürücüleride kn 1000 ne takabilmekteyim....uyumlu usb okuyucu sıfır fiyatı 200tl civarındadır....adaptör fiyatı ise 22 eurodur...
yada farklı marka disket sürücü ile adaptör kullanarak 22euro + disket sürücü ile yenileyebilirim....

bu konuda sıkıntı yaşayan kn serisi kullanıcılarına yardımcı olabilirim... bu durum kn 2000 ve 3000 içinde geçerlidir...

Selam,KN 901 tanıyan çalan varmı? Ritm yazılıyormu? Ritm alt yapı disketi bulabilirmiyim..teşekkürler

25 yıldır kn serilerini kullanıyor ve teknik olarak kullanıcılarına destek veriyorum...disket sürücünüzle ile ilgili probleminizi oynamadıysanız izmirdeyim bana gönderin uygun bir rakkama bakımlarını ve tamirini yapıp size kn 1000 nin ritimleri ile yollayayım...

kn 1000 eski fakat naturel sesleri ile uzman bir klavye olup 2.eli bu gün 200 dolar yani 600tl civarındadır...

disket okuyucuyu piyasada asla bulamazsınız markası eme 213 yn dir..fiyatı 180 ile 250tl arasındadır yurt dısında orjinal fiyatıdır...

fakat uzun bir çalışmalar sonucunda uyumlu bir 34 pin 1.44 7.20 uyumlu disket sürücüyü 24 pin adaptör kullanarak değiştirmekteyim...

kısacası usb sürücüleride kn 1000 ne takabilmekteyim....uyumlu usb okuyucu sıfır fiyatı 200tl civarındadır....adaptör fiyatı ise 22 eurodur...
yada farklı marka disket sürücü ile adaptör kullanarak 22euro + disket sürücü ile yenileyebilirim....

bu konuda sıkıntı yaşayan kn serisi kullanıcılarına yardımcı olabilirim... bu durum kn 2000 ve 3000 içinde geçerlidir...
Selam Savaş bey size nasıl ulaşabilirim bende İzmirde oturuyorum,KN 901 nasıldır sizde varmı ritm yazılıyormu? Teşekkürler..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 14 70.0%
  • Kararsızım

Oy: 6 30.0%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri