• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

&&& tekrardan aranızdayım &&&

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
Değerli site adminlerim ,sevgili forum üyelerim,abilerim,kardeşlerim...

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim. Bir müddet genel anlamda internetten uzak kaldım ve ne yazıkki bu değerli forumdan istemeyerekte olsa ayrı kaldım. bu zamana kadar bu sitede güzel dostluklar kazandım ve en önemlisi sanat adına sizlerden çok şey öğrendim. inşaallah şimdiden itibaren tekrardan sizlerle birlikteyim. her birlikte müzik adına dostluklar adına güzel ve mutlu günler geçirmemiz dileğiyle iyi ki varsınız...

Cevap: &&& tekrardan aranızdayım &&&

değerli site adminlerim ,sevgili forum üyelerim,abilerim,kardeşlerim...

Uzun bir aradan sonra tekrar sizlerleyim. Bir müddet genel anlamda internetten uzak kaldım ve ne yazıkki bu değerli forumdan istemeyerekte olsa ayrı kaldım. Bu zamana kadar bu sitede güzel dostluklar kazandım ve en önemlisi sanat adına sizlerden çok şey öğrendim. Inşaallah şimdiden itibaren tekrardan sizlerle birlikteyim. Her birlikte müzik adına dostluklar adına güzel ve mutlu günler geçirmemiz dileğiyle iyi ki varsınız...

tekrardan hoşgeldiniz....

Hoşgeldin kardeşim iyi forumlar

Hoş geldiniz.

Sende mi aşk acısıyla uzak durdun her yerden kardeşim? :p

sannettiğiniz gibi değil uğur bey :) Allahıma şükürler olsun 7 ay önce çocuğumuz dünyaya geldi ...20 yaşında evlendim 24 yaşında baba oldum ve kısa dönem askerlik yapacağım diye askerede gitmedim henüz:) uzun lafın kısası canım oğlum beni hayata bağladı o yüzdendir ki ister istemez genel anlamda internetten uzak kaldım beni kendisine daha çok bağladığı için ...Allahım herkeze yaşatsın bu güzel duyguları...