• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

temiz bk5

alesta8306

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
sevgili arkadaşlar temiz bir bk 5 buldum fiyatıda oldukça güzel .medeli dante planlıyordum fakat karsıma bk 5 çıktı roland serisi hiç kullanmadığım için yorumlarınıza ihtiyacım var özellikle bk 5 kullanıcılarının yorumlarına olmazsa medeli dante aramaya devam edicem teşekkür ederim.

Cevap: temiz bk5

Bir haftadir 1 kisi bile birsey yazmadigina gore bk5 bitik durumda demekki umarim sorduğum soruma yazmayanlar yorumumada cevap yazmazlar.

Merhaba , ben mesajı yeni görüyorum ve cevaplamak isterim ki buna benzer bir konuda ben açmış bulunmaktayım. Pa80 ile BK5 OR arasında kaldık, bk 5 Or 'nin usb olayı en çok ilgimizi çeken nokta oldu. Fakat diger yönden ekran falan olayları yüzünden negatif yönleri var diyenlerde mevcut.. Dante tr 'yi ve BK 5 'i az çok biliyoruz artık ( ikisinide kullanmadım canlı olarak ) fakat bana göre bk 5 sanki ses bakımından, lezzet bakımından 1 tık daha önde gibi.. Çünkü videolarının hepsini izledim bir korg kullanıcısı olarak şahsen dante tr bana yavan geldi.. Acizane kendi fikirlerimi dile getirmek istedim umarım bir nebzede olsa yardımcı olur.

arkadaşlar alın pa 80 i bakın işinize benden size tavsiye mp3 okluyomuş yeniymiş bilmem öle böyle özelliklere takılmayın

Arkadaşlar merhaba, ben temmuz 2015 ayında BK-5 OR aldım. Müziğe olan merakımdan. Ses kalitesi ritim kalitesi kesinlikle tartışılmaz. Ayrıca yayınlanan ses ve ritim paketleri bence son derece yeterli. Mükemmel mi? Hayır. Fakat fazlasıyla tatmin edici. Kullanım zorluğu diyen arkadaşlar kendilerince haklılar. İlk jullanmaya başladığımda ben de biraz zorlandım. Fakat One Touch ile bir ritme 4 ses atayabilime olayını çözünce hiç sıkıntı kalmıyor. Tek yapmanız gereken ritmi seçmek. Sesler otomatik geliyor zaten.

saolun arkadaşlar benim dante deme nedenim arkadaş ortamı içinde kullanmaya yeterli bir cihaz ve düşük bütcesi hemde şu an hala arkasındaki destek yüzünden yoksa 3000 tl bayılıp pa600 almak işin en mantıklı kısmı ama dediyim gibi düğün dernek yapmıyorum ben hobi amaçlı kendi ortamımız için kullanıyorum. birde medeli deme nedenim ses olarak yeterli deyil hakikaten sesler kuru fakat rtim olarak alet bir cihaza bağlanmadan bile gümbür gümbür.

saolun arkadaşlar benim dante deme nedenim arkadaş ortamı içinde kullanmaya yeterli bir cihaz ve düşük bütcesi hemde şu an hala arkasındaki destek yüzünden yoksa 3000 tl bayılıp pa600 almak işin en mantıklı kısmı ama dediyim gibi düğün dernek yapmıyorum ben hobi amaçlı kendi ortamımız için kullanıyorum. birde medeli deme nedenim ses olarak yeterli deyil hakikaten sesler kuru fakat rtim olarak alet bir cihaza bağlanmadan bile gümbür gümbür.

abicim bende sırf hobi olarak çalıyorum kendi çapımda kulak sadece nota mota bilmem bundan 1 ay önce aldım sıfır bk 5 ilk zamnlar kullanımda biraz zorluk yaşadım ama inanki sesleri olsun ritimleri olsun çok ama çok güzel bukadar beklemiyordum bende internette baya araştırtım ama canlı dinlemek en iyisi gerçekten tavsiye ederim en önemlisi cihazın ufak ama çok etkili olması hiç bir şekilde yer kaplamıyor istediğin yere çok rahatlıkla alıp götürebilirsiniz saygılar