• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Temiz Or700 V2 Plus - Bk 5 ile Takaslı

VolkanB

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha / Korg
Cihaz Or700 V2 Plus'tır. Alet sorunsuz ve temizdir. 2012 çıkışlı, faturası, nota aparatı ve kullanım kılavuzu mevcuttur.
Tam düğün aletidir, kullanımı gerçekten çok pratiktir ve menüsü türkçedir. Piyasada her yöreye ait ritimler, kanun cırlama, zılgıt, ve çeşitli efektler pad olarak mevcuttur. Bu cihazda nevale sıkıntısı çekmezsiniz. Usb'den direkt ritim, ses, pad ve her türlü veri dosyasını okutabilirsiniz, hafıza sorunu yoktur. Hatta usb çoklayıcı ile iki usb bağlayabilirsiniz. Ben sahnede değil, evde kullanıyorum.
Benim cihazım gibi temiz ve sorunsuz bk-5 ile takas istiyorum. Özellikle pitchbend'i sağlam olmalı. İstanbul içerisinden, yüzyüze iki cihazıda deneyeceğimiz şekilde takas en doğrusu olur.
Nakit fiyatı 1900 TL'dir. Ama öncelikli tercihim bk5 ile takastır.
Hızlı iletişim için telefon ile ulaşabilirsiniz.
0554 380 09 79​

Ekli dosyalar

• Fotoğraf2051.jpg
    Fotoğraf2051.jpg
    178.4 KB · Görülen: 224
  • Fotoğraf2052.jpg
    Fotoğraf2052.jpg
    171.8 KB · Görülen: 228
  • Fotoğraf2053.jpg
    Fotoğraf2053.jpg
    176.7 KB · Görülen: 232
  • Fotoğraf2054.jpg
    Fotoğraf2054.jpg
    185.6 KB · Görülen: 195
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Temiz Or700 V2 Plus - Bk 5 ile Takaslı

Cihaz Or700 V2 Plus'tır. Alet sorunsuz ve temizdir. 2012 çıkışlı, faturası, nota aparatı ve kullanım kılavuzu mevcuttur.
Tam düğün aletidir, kullanımı gerçekten çok pratiktir ve menüsü türkçedir. Piyasada her yöreye ait ritimler, kanun cırlama, zılgıt, ve çeşitli efektler pad olarak mevcuttur. Bu cihazda nevale sıkıntısı çekmezsiniz. Usb'den direkt ritim, ses, pad ve her türlü veri dosyasını okutabilirsiniz, hafıza sorunu yoktur. Hatta usb çoklayıcı ile iki usb bağlayabilirsiniz. Ben sahnede değil, evde kullanıyorum.
Benim cihazım gibi temiz ve sorunsuz bk-5 ile takas istiyorum. Özellikle pitchbend'i sağlam olmalı. İstanbul içerisinden, yüzyüze iki cihazıda deneyeceğimiz şekilde takas en doğrusu olur.
Nakit fiyatı 1900 TL'dir. Ama öncelikli tercihim bk5 ile takastır.
Hızlı iletişim için telefon ile ulaşabilirsiniz.
0554 380 09 79​

neden Bk-5 itercih ettiğinizi öğrenebilirmiyiz acaba?Yani bir yerde çalıp test ettinizmi yoksa farklı bir yönününmü beğendiniz:?

neden Bk-5 itercih ettiğinizi öğrenebilirmiyiz acaba?Yani bir yerde çalıp test ettinizmi yoksa farklı bir yönününmü beğendiniz:?

Herşeyinin kafa kafaya olduğunu varsaysak bile muhtemelen pitchbend joystick yatay olduğu için fiyatta kafa kafaya olduğu için tercih ediyorlar bence :) Ne yalan soyleyim 1.5 ay or700 v2 almak için direndim ama pitchbend yüzünden almadım gidip bk5 aldım 2500 liraya. Mutluyum :)

Bk5 in soundunu genel olarak beğeniyorum. Kullanımdaki sıkintıyı biliyorum ama evde kullandığım için çokta sorun değil benim için. Birde tabi emo'nun yazdığı ritimler ve sesler var. Popta çaldığım için cezbediyor beni. Ayrıca tuşesi or700 den daha iyi. Başka bir neden ise müziğe yaklaşık 9 sene ara verdikten sonra, bk5in ilk tanıtım videolarını izleyerek dönme kararı aldım fakat bütçem ancak şuan elveriyor.

Yatık pitchbend bana göre büyük bir sorun değil. Alışma devresinde biraz sıkıntı yaratıyor ama alışınca sorun kalmıyor. Or 700 çok yönlü bir klavye ama özellikle düğün için birebir.

istanbulda nerede oturuyorsunuz -ben halkalıdayım 2 aylık bk5 or cihazım var - sıfır aldım faturalı

Hocam büyükçekmece'deyim. Telefonunu verirmisin, yada beni yukarıdaki numaradan ara görüşelim.

Volkan bey ne kadar garantisi var cihazın.

Alper ben ikinci el aldım. Fakat faturası elimde. Bunlarda garanti iki yıl oluyor bildiğim kadarıyla. Cihaz 5/2012 çıkışlı. Yani 6 ay daha garantisi var.

Alper ben ikinci el aldım. Fakat faturası elimde. Bunlarda garanti iki yıl oluyor bildiğim kadarıyla. Cihaz 5/2012 çıkışlı. Yani 6 ay daha garantisi var.

Senin için söylüyorum yanlış anlama lütfen. Garantisini sorgulatıp ilana da şu kadar garantili dersen satış için daha çok Şansın olacaktır. Yani garanti olayını mutlaka kullanmalısınız :)

Faturalı ve 2012 çıkışlı oldugunu belirtmemin nedenide bu zaten. Yinede teşekkürler.
Bu arada takas gerçekleşmiştir, konu kapanabilir :)