• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Temiz pa500tr arıyorum 1.500 tl nakit

kamil_06

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
alındı saygılarımla,

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Temiz pa500tr arıyorum 1.500 tl nakit

bende sıfır 1.5 aylık pa500tr var ...1800 tl ye bırakırım 2000 tl ye kendim aldım....evde duruyor..yer mersin

istanbuldan satan varsa bende alabilirim ??

nakit para

0534 562 23 11 cengiz bey bu noyu arayın ali nalbant benim adımı söyleyin 1500tl istiyordu 1300tl ye bırakır bi yararımız olsun cengiz anadolu yakası kartalda otruyor

usta ben aradım fazla indirim yapmadı eğer yaparsa ya da yaptırırsanız beni tekrardan arayın

Sahibinden.com da 1500 ve 1400 tl ye satıyorlar. Merak etmeyin daha çok düşecek bu orgların fiyatı. Herkes alabilsin. Bugüne kadar 2.eline bile sıfırından fazla istenen org piyasası artık eskisi gibi değil. Bence düşmeli nerdeyse araba fiyatına yada fazlasına org var. Şimdi diyeceksiniz ki sen napıyorsun niye böyle konuşuyorsun bizim ekmeğimiz bu vs.vs. Müzik camiasında artık para kazanamadığınızı kendiniz söylüyorsunuz. Çünkü bu işi rekabet edip heryerde daha çok çalacağını düşünüp el emeğini düşüren veya çalmasını bilmeyip laptoptan şarkı çalan insanlar var ve müzisyenliğin adını çalgucu yaptılar. Tüfel icat oldu mertlik bozuldu yani disket çıkti müzisyenlik bozuldu. Hal böyle olunca orgların fiyatı iyice düşecektir ve de düşmeli. Org alacak arkadaşlar 2.elini alırken orgun sıfırının fiyatını araştırıp pazarlık yapın 2000 tl lik sıfır orgta bile indirim yaptırabilirsiniz. Yada sıfırı yoksa eşdeğer otglarla karşılaştırın. Pa 500 sıfırı 1000 usd yani 2000 tl bile değil belki 1900 tl ye bilre alınabilecekken bazı kişiler 2.elini 2200 tl ye bile satıyorlar. Pa 80 sıfırı bulunmayan efsanevi org. 2.elde 2600 tl ye varan fiyatlarla satılmaya çalışılıyor. Org harika bir org ama akıl var mantık var o paralara onu alıp son kullanıcısı olmaktansa daha yeni bir org almak daha iyidir. Allahtan yamahada bu böyle değil A2000 sıfır fiyatı 4-5 bin civarındayken 2500 tl lerde temiz 2.eli var. Ama Or700 v1, v2 ve v2 plus karışık alırken iyi araştırın uçuk kaçık fiyatlar olabiliyor. Bunlar gibi diğer orgların artık üretilmeyen Gem gibi fiyatlarını çok araştırın. Birde şu var ben ne desemde kör satıcının kör alıcısı olur.

Hako üstad haklı kış sezonundayız bulursun rahat

aynen üstadlar bekliyoruz istanbulda uygunları :)

Sen ara 1300e bırtakacak pa80 alıcaz ona