• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tertemiz roland g600

pianist_mustafa

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Roland G600
Arkadaşlar tertemiz Roland G600 orgumu üst model alacağım için satıyorum.aletin hiçbir sorunu hiçbir çalışmayan tuşu silinmiş yazısı yoktur.ciddi alıcılara pazarlık payı vardır.Alet Giresun'dadır.

Fiyat: 850

Tel: 0536 303 28 22

valla cnm kardesım cok ıstıyosun ben aldım cok temız evde kullanılmıs 450 ye sen o fıyata cok zor satarsın ama umarım satarsın ne dıyım ama sattıgın zaman pısman olma guzel bı klavyedır nese saygılar :)

sayın g600, orgu satan arkadaş alete 1000 tl de isteyebilir çünkü org onun, belki biraz fiyatını düşürmesini önerebilirsin. ama ben 450 tl evde kullanılmış temiz alet aldım derken arkadaşa köstek olmaktan başka birşey yapmış olmazsın..

Bu Aralarr G 600 SaTmaK Moda HAline Geldi SAnırım :D Bendede Var İSteyen olursa Fiyat 400 TL (pazarlık PAyı Wardır) :)

Cevap: Tertemiz roland g600

arkadaşın dediği gibi herkes malından dilediği fiyatı ister.pazarlık payı istenir o ayrı konu.
tüm alış veriş yapan arkadaşların alışverişleri hayırlı olsun

yav arkadaşlar size kaça yara onu söyleyin niye adamın satışına köstek oluyorsunuz yaa .Biraz yapıcı olun beee

bu 400-500 e temiz diye aldığınız g-600 leri bir açıp içersine bakarsanız niye ucuz olduğunu anlarsınız.2 senedir org alıp satarım,neyin ne olduğunu çook ii bilirim.ev orgu diye satışa çıkıpta,mahalle eylencelerinde tozdan topraktan içi dışı çöp dolmuş,servis fazla para alır diye radyo tamircisine götürülüp lehim manyağı yapılan g-600 orglardan mı bahsedeyim.ucuz alacak kadar zengin değilim diyen paraya kıyıp temiz alet alsın.ondan sonra müzikten nefret etmesin.ha isteyen 400tl ye satılan çok temiz(!!!!!)orgları alabilirler.hayırlı olsun.arkadaşlar kimse aleti temizse ucuza vermesin.şurda mayısa birşey kalmadı.piyasa açılınca piyasa oturacak.şahsen ben 600tl.kabul etmedim.800 dedim ama 750.tl.den 1 kuruş aşşa vermiyecem.geçen sene de temiz olmayanını 600 e satmıştım.saygılar hayırlı satışlar....

Arkadaşlar Org var Morg var. İlk sahibinden ve kullanılmamışsa isteği kadar olmasa bile iyi fiatan müşteri bulabilir. Ne kadar kaliteli bir org da olsa çok yıpranmışsa benim gözümde 5 para etmez. Ama bence arkadaşın moralini bozmayın 400 Tl ye saılan g600 ların 'G' gitmiş sadece 600 kalmıştır. Arkadaşım biraz fiatını düşür alıcı bulursun