• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tertemiz roland gr20 gitar synthesızer+gk3 pıckap+orjınal kablo 950tl istanbul

baglamaci034

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa800
Merhaba arkadaşlar ben bu ürünü yaklaşık 2 ay önce satışa çıkardım 1000 tl ye de 2-3 müşteri buldum fakat bir türlü satmaya kıyamadım sesleri muhteşem olduğundan fakat bu aralar durumum pek iyi olmadığından satmaya karar verdim.Roland gr-20 resmen tek başına bir orkestra.. Gr-20 yi ben elektro bağlamamda kullandım normalde gitar içindir fakat ben bi şekilde bağlamaya monte edip uyarladım ve çok güzel de sonuç aldım.

Sizler de gitar, bağlama, cümbüş vs telli enstrümanlarınıza monte edip değişik enstrüman sesleri çalabilirsiniz emin olun aleti aldığınıza kesinlikle pişman olmayacaksınız.

Cihaza ait herşeyi orjinal şekilde duruyor. İlandaki resimler temsilidir. Ama o resimlerdeki kadar temiz cihazım. Sadece ben gk-3 manyetik kısmın boyasını saza monte ederken biraz çizdim ama manyetiğe kesinlikle zarar vermemiştir!..

Adaptörü kesinlikle orjinal faturalı bir ürün olduğu için

GK-3 manyetik ve orjinal kablosu + 2 adet kitabcığı gr-20 nin ve gk-3 manyetiğin ayrı ayrı 2 kitapcık

tertemiz muhafaza edilmiştir kesinlikle ayakla pedala basılmamıştır.

benden ürün alan bir kaç kişi benm nasıl titiz bir adam olduğumu ve kullandığım cihazıda gözüm gibi koruduğumu çok iyi bilir. Ürün fiyatı 950 tl dir az da olsa sünnettir diyerek pazarlık payı vardır.

Satıldı arkadaşlar!..

Ekli dosyalar

• top_M.jpg
    top_M.jpg
    38.8 KB · Görülen: 240
  • top_M..jpg
    top_M..jpg
    25.9 KB · Görülen: 214
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Tertemiz roland gr20 gitar synthesızer+gk3 pıckap+orjınal kablo 950tl istanbul

ilan günceldir!

Cevap: Tertemiz roland gr20 gitar synthesızer+gk3 pıckap+orjınal kablo 950tl istanbul

ilan günceldir.

ilan günceldir...

ilan günceldir.

ilan günceldir