• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

the22trakyalı22 videodaki elektro sesine ihtiyacım var arkadaşlar.

• Konbuyu başlatan lkrts
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 8
  • Görülen : 2K

lkrts

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron XD9,sx3000,pa80,pa500tr,pa600,pa900,pa3xle,pa4x,
bu videodaki kardeşimizin kullandığı elektro sesi lazım. klasik pa80 elektrosu ama malesef çok aramama rağmen hiç bir sette bulamadım. bulduklarımda bu ses gibi değil. yardımcı olursanız sevinirim. hatta videodaki kardeşimiz görür belki diye kendi kullandığı nick i yazdım başlığa umarım yardımcı olursunuz.

Hocam kmp simi lazim

valla farketmez. bu ses olsunda performansıyla birlikte set halinde olsada olur

Hocam burda pa80 de hem kendi kartım olan demir kart hemde cino kartın kmpleri var, cinoda 'elek_saz_orhan' var o elektro sesi yada demir kartta 'elokxero' elektro sesi var birisi ben awavede dinledim cinodaki gibi geldi siz denersiniz artık

Hocam burda pa80 de hem kendi kartım olan demir kart hemde cino kartın kmpleri var, cinoda 'elek_saz_orhan' var o elektro sesi yada demir kartta 'elokxero' elektro sesi var birisi ben awavede dinledim cinodaki gibi geldi siz denersiniz artık
teşekkürler kardeşim deneyip haber veririm

aradığım ses tam olarak bu olmasada işimi görür şimdilik çok teşekkür ederim sağolasın

list of PERFORM:

Ekli dosyalar

• list of PERFORM.txt
    9.8 KB · Görülen: 325