• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Timur ilhan kardeşime sonsuz teşekkürler..

Enst.
korgpa600qt
Bugün iş bankası hesabımdan yapıkredide bulunan hesabıma para göndereyim derken yanlışlıkla timur kardeşimizin yapı kredi hesabına göndermişim parayı.timur kardeşimde hemen parayı tekrar benim hesabıma uğraşlar sonucu geri gönderdi.kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunarım.ayrıca kendisini tanıdığım içinde çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.burada böyle dürüst insanlarla tanıştığımada çok memnunum.
Teşekkürler kardeşim allah yolunu açık etsin.saygılar..

Cevap: Timur ilhan kardeşime sonsuz teşekkürler..

Bu sitede başta Adminimiz Timur olmak üzere herkes doğru, dürüst insanlardır..Biz kul hakkından korkarız Allah cümlemizi o soru ile sual etmesin!

Bugün iş bankası hesabımdan yapıkredide bulunan hesabıma para göndereyim derken yanlışlıkla timur kardeşimizin yapı kredi hesabına göndermişim parayı.timur kardeşimde hemen parayı tekrar benim hesabıma uğraşlar sonucu geri gönderdi.kendisine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunarım.ayrıca kendisini tanıdığım içinde çok mutlu olduğumu belirtmek isterim.burada böyle dürüst insanlarla tanıştığımada çok memnunum.
Teşekkürler kardeşim allah yolunu açık etsin.saygılar..

Geçmiş olsun :) herzaman... Allahım kötü zihniyetler den korusun..

Bu sitede başta Adminimiz Timur olmak üzere herkes doğru, dürüst insanlardır..Biz kul hakkından korkarız Allah cümlemizi o soru ile sual etmesin!

Haklısın..

ben kendimi bildim bileli buradayım kötüler zaten gitti adam gibi adamlar aynı gemideyiz umarım hep böyle kalırız

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri