• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TIMUR ILHAN''in saglik durumu?

baris aksut

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa900 pro
Bildiginiz gibi gecirdigi talihsiz rahatsizlikdan dolayi kurucumuz Timur ILHAN uzun sureden beri aramizda degil,son saglik durumu hakkinda Trakya muzik ailesini bilgilendirirmisiniz?

Cevap: TIMUR ILHAN''in saglik durumu?

Bildiginiz gibi gecirdigi talihsiz rahatsizlikdan dolayi kurucumuz Timur ILHAN uzun sureden beri aramizda degil,son saglik durumu hakkinda Trakya muzik ailesini bilgilendirirmisiniz?

kardeşinin verdiği bilgiler doğrultusunda durumu gayet iyi hocam.
acil şifalar dilerim

erhan palaz ile son çekilen resmi herkese salamı var diye

Ekli dosyalar

• 1375958_10202329168493376_816929731_n.jpg
    1375958_10202329168493376_816929731_n.jpg
    74 KB · Görülen: 221

vayy bee.. insanoğlu böyle işte..gençyaşlı demeden biranda kendinizi birhastalığın pençesinde bulabiyorsunuz işte.. ..rabbim daha beterlerinden korusun acıl şifalar dilerim.çok çok geçmiş olsun .

Ben de kendisi le face den konuştum durumunun iyi olduğunu söyledi fazla da rahatsız edip yormak istemedim. Kendisine Allahtan acil şifalar diliyorum. Saygılarımla,

öncelikle iyi bayramlar.timur abinin durumu iyi 2 gün önce bayramın 1.günü kendisini ziyaret ettim.sağlık durumu iyi ve her geçen gün dahada toparlanıyor.allah acil şifalar versin.

En önemli servetimiz sağliktir. Olmazsa olmaz. Ne kadar cok dikkat edilsede saglikli olunmak icin caba harcansada sinsi bi sekilde bi yerden patlak veriyor. Moral cok onemli bence. Moral parasiz ve zahmesiz en dogal ilactir. İnsan hormonu mutluluk salgilasin yeter artar bile. Timur kardesime acil sifalar dilerim. Moralin zirve yapsin hicte inmesin.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri