• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TM ailesine özel yeni set geliyor...

cankut _95

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa3X pro - klasik gitar
arkadaşlar trakya müzik forumuna özel olarak yıllardır bir set düzenleme fikrim vardı. set toplama olacak ve ve mümkün olan en iyi saund kalitesinde gloablı düzenlenmiş ve tesisatta denenmiş olarak siteye yüklenecek bu seti sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlayacağım...

ritim ve ses isteklerinizi yazın. ve trakya müzik üyelerinin isteği doğrultusunda bir set toplayalım saygılar...

NOT: set nisan ayının sonuna kadar yetişecektir...

Son düzenleme:
kolaylıklar dilerim. Bir parça İlahi ritimleri ve değişik batı ritimleri 8 beat 16 beat gibi ama fabrika ritimleri haricindeki yeni editlerden olsa güzel olabilir. Şimdiden teşekkürler.

arkadaşlar trakya müzik forumuna özel olarak yıllardır bir set düzenleme fikrim vardı. set toplama olacak ve ve mümkün olan en iyi saund kalitesinde gloablı düzenlenmiş ve tesisatta denenmiş olarak siteye yüklenecek bu seti sizlerin istekleri doğrultusunda hazırlayacağım...

ritim ve ses isteklerinizi yazın. ve trakya müzik üyelerinin isteği doğrultusunda bir set toplayalım saygılar...
kolay gelsin merakla bekliyoruz...

kolay gelsın öncelıkle.. sound bolumunde pıyasa setlerınde neredeyse kulanılacak duzeyde hıc ses yok ..setı gosteren rıtm kadar onemlı sesler ..
aynı bırbırıne benzer onlarca ses yerıne on adet kalıtelı samplelerden oluşan derınlıklerı tonları abartılmadan guzel işlenmış sesler olursa cuk dıye oturur ..ritm olayına gelınce usb setlerde bıle her yoreye uygun olamıyor ..teknık olarak kusursuz ama alısılagelmışı arıyor kullanııcılar ..8 mezurluk ritm yazılıyor ozenle ama kullanıcı ıkı mezurluk sade rıtmı arıyor ..rıtm ısı baya bır sıkıntılı ama sesler onca saçma sapan pıyasa seslerı yerıne saglam on adet hadı onbes adet ses olursa en azından bır yonden sağlam olur . bahsettıgım gereksız sesler ornek verecek olursam cosmıc sweep gıbı ugrasınca yapılabılecek basıt ve cogu muzısyenın kullanmadıgı tuhaf sesler ..tekrardan kolay gelsın

üstad öncelikle böyle bir düşünceye girdigin için tskler bir set her yöreye hitap etmeli bana göre inşallah böyle bir set çıkart piyasaya ve en önemlisi ritim kalitesi ve saund allah yardımcın olsun

kolay gelsın öncelıkle.. sound bolumunde pıyasa setlerınde neredeyse kulanılacak duzeyde hıc ses yok ..setı gosteren rıtm kadar onemlı sesler ..
aynı bırbırıne benzer onlarca ses yerıne on adet kalıtelı samplelerden oluşan derınlıklerı tonları abartılmadan guzel işlenmış sesler olursa cuk dıye oturur ..ritm olayına gelınce usb setlerde bıle her yoreye uygun olamıyor ..teknık olarak kusursuz ama alısılagelmışı arıyor kullanııcılar ..8 mezurluk ritm yazılıyor ozenle ama kullanıcı ıkı mezurluk sade rıtmı arıyor ..rıtm ısı baya bır sıkıntılı ama sesler onca saçma sapan pıyasa seslerı yerıne saglam on adet hadı onbes adet ses olursa en azından bır yonden sağlam olur . bahsettıgım gereksız sesler ornek verecek olursam cosmıc sweep gıbı ugrasınca yapılabılecek basıt ve cogu muzısyenın kullanmadıgı tuhaf sesler ..tekrardan kolay gelsın
Senelerdir tartışmasını yaptığım bir konudur bu sonuna kadar haklısın. Piyasada olan setlerin çoğu çöp haline gelmiş ne globaller uyuyor ne sesler 256mb yeri tıka basa doldurup içinde hiç bir şey olmayan setler yaratıldı. Mayısın sonu gibi bu olaya bir çözüm getireceğim kolay gelsin

NOT: set nisan ayının sonuna kadar yetişecektir...
Cankut kolay gelsin. Ben Orçun ceylan... Bir zamanlar Baju star set te güncellemeler ve Almanya da satışını yapıyordum Ayhan topçu un hakkımda seti kırdığıma dair mahkeme mevzusunda sonra çekildim piyasadan. İnan bana profesyonel set yapanlar bile sadece satıp kar gütme amacindalar. Mayıs ayının sonuna bitmesini planladığım yapım aşamasında olan bir setim var şu an stüdyo aşamasındayım. Sample konusunda yardımcı olabilirim sana. Mail adresimden ulaşabilirsin