• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TM kURUCUSU TİMUR İLHAN YOĞUN BAKIMDADIR

Cevap: TM kURUCUSU TİMUR İLHAN YOĞUN BAKIMDADIR

İnşallah atlatacak kardeşimiz

Timur kardeşimize Allahtan şifa dilerim,İnşaalllah kurtulur ailesine ve sevenlerinin arasına geri döner.

Timur usta geçmiş olsun allah tan acil şifalar dilerim

inşallah allah yardımcı olacak ona

Allahım timuru önce ailesine sonra bizlere Bağışlasın

Arkadaşlar Timur hayatta..!Pazartesiyi salıya bağlayan gece yüksek tansiyon şikayetiyle beyninde oluşan ödemin patlaması sonucu bilinç kaybı ve sağ tarafta hareket kaybı şikayetleri ile Edirne Devlet hastanesi yoğun bakım ünitesinde alındı.Beyin kanaması halen devam etmekte bu yüzden ameliyata alınıncaya dek uyutuluyor..Lütfen bilip bilmeden konu açıp yaşayan insana öldü demeyelim!
Tüm site sakinlerini bu genç arkadaşımız için Yüce Rabbimize dua etmeye davet ediyoruz dualarınızı eksik etmeyin Allah onun gençliğine acısın ve tekrar aramıza dönmesini nasip eylesin Amin..

yazılanlardan anladığım kadarıyla var olan bir anevrizma-baloncuk (doğuştan da olabilir) hipertansiyon sebebiyle patlamış olabilir ya nöroradyoloji angio eşliğinde kanayan yer uygun tel malzemeleriyle doldurulur yada ameliyatla o bolgeyi besleyen damarlar clipslenerek kanama durdurulur ZAMAN ÇOK ÖNEMLİ iyileşme süreci de uzun sürebilir... Ustanın yakınlarına sevenlerine çok geçmiş olsun diyorum DUALARIMIZI DESTEGİMİZİ EKSİK ETMEYELİM ARKADAŞLAR RABBİM TİMUR USTANIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN...

timur abi bu durumun üstesinden gelebilecek güce sahip.ben inanıyorum iyileşip tekrar aramıza dönecek.dualarımızı eksik etmeyelim arkadaşlar.allahtan acil şifalar diliyorum...

yazılanlardan anladığım kadarıyla var olan bir anevrizma-baloncuk (doğuştan da olabilir) hipertansiyon sebebiyle patlamış olabilir ya nöroradyoloji angio eşliğinde kanayan yer uygun tel malzemeleriyle doldurulur yada ameliyatla o bolgeyi besleyen damarlar clipslenerek kanama durdurulur ZAMAN ÇOK ÖNEMLİ iyileşme süreci de uzun sürebilir... Ustanın yakınlarına sevenlerine çok geçmiş olsun diyorum DUALARIMIZI DESTEGİMİZİ EKSİK ETMEYELİM ARKADAŞLAR RABBİM TİMUR USTANIN YAR VE YARDIMCISI OLSUN...

Evet üstad, dostumuz zaten hipertansiyon hastasıydı ve anladığım kadarıyla ilacını düzenli değilde sadece tansiyon yükseldiğinde alıyormuş yani ilaç kullanımı hatalı..Ben Babaeski Devlet hastanesinde çalışıyorum acil polikliniğinde yazılan anamnezi okuduğumda tansiyon 190/120 civarlarında imiş ve edirne devlet hastanesinde söylenene göre bu baloncuk doğuştan varmış ve anlaşılan o ki hipertansif nedenlerden dolayı patlamış..Timurun abisinden son aldığım habere göre beyindeki kanama durmuş fakat beyin hasar görmüş bilincin açılmasını bekliyorlar zannedersem aksi takdirde müdahele edemeyecekleri anlaşılıyor.Dostumuz tüm bunların üstesinden gelecek kadar güçlü biri bence atlatacak ve aramıza dönecek şu an tek ihtiyacımız dualarınız eksik etmeyiniz..

Evet üstad, dostumuz zaten hipertansiyon hastasıydı ve anladığım kadarıyla ilacını düzenli değilde sadece tansiyon yükseldiğinde alıyormuş yani ilaç kullanımı hatalı..Ben Babaeski Devlet hastanesinde çalışıyorum acil polikliniğinde yazılan anamnezi okuduğumda tansiyon 190/120 civarlarında imiş ve edirne devlet hastanesinde söylenene göre bu baloncuk doğuştan varmış ve anlaşılan o ki hipertansif nedenlerden dolayı patlamış..Timurun abisinden son aldığım habere göre beyindeki kanama durmuş fakat beyin hasar görmüş bilincin açılmasını bekliyorlar zannedersem aksi takdirde müdahele edemeyecekleri anlaşılıyor.Dostumuz tüm bunların üstesinden gelecek kadar güçlü biri bence atlatacak ve aramıza dönecek şu an tek ihtiyacımız dualarınız eksik etmeyiniz..

Durum ciddiyeti koruyor demekki malesef elimizden sabırla beklemek ve bolbol dua etmekten başka birşey gelmeyecek.. üstad sen anladığım kadarıyla yakınlarından bilgi alabiliyorsun anlık gelişmeler olursa paylaşırsan seviniriz mesela beyin angio su yapılmışmı bilgin varmı??

ALLAH acil şifalar versin.