• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TM.nin kaynaşması açısından dileklerim.

• Konbuyu başlatan baron
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 789

baron

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
roland g800
Çok saygı duyduğum ChordSolo. Ana sayfada, Yeni konu diye bir ibare olmadığından satırını kullanmak zorunda kaldım. Ancak öyle çıktı. Konu başlığı yaptığım gibi, devamı olarak anlatacağım tam bir macera. Bütün dileğim, TM. camiasının ve benim gibi üyelerinin, en azından Maltepe marinasında. Tuzla, Pendik hangisi olursa marinalarında kendilerinin (müzik le) boy göstermeleri, Trakya er meydanı gibi olması, ama kardeşçe olmaları, etrafında ne kadar tanıdık varsa haber verse toplansak, birbirimizi tanısak fenamı olur? Gerçek sosyalleşmekten daha güzel bir şey varmı ? Birbirimizi kutlayarak öperek. Şahsen ben Maltepe Marinayı hallederim düşüncesindeyim. Böyle bir fikir yürürse, TM. de gerekli tanıtıma layık olur ve reklamlarıda ona göre artacağı besbelli olur. Fikir benden olunca riayet etmeyeceklerine de eminim ama bir düşünün. Kazancı geçin, ne kaybedersiniz?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: TM.nin kaynaşması açısından dileklerim.

Çoğuna saçma gelir. Fikir, fikirdir derim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri