• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Torys 2 ve sayın CAN BAŞAR

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar öyle severek ve hayretle izlediğim bir video,can başar hoca troystan ateş çıkarmış valla,süper olmuş dehşet olmuş,profesyonelin kralı derim ben buna,çok izleyenler olmuş ama burada paylaşmak istedim,gerçekten çok beğendim,

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=DnfTYSlqlAg&feature=related]YouTube - ‪CAN BAŞAR -Amorada-Tico tico -El cambanchero YAMAHA PİYANO‬‏[/ame]

Cevap: Torys 2 ve sayın CAN BAŞAR

C A N B A Ş A R.....
Yoruma gerek yok......

Müthiş..Teşekkürler hocam paylaştığın için..

müthiş yılların birikimi tek kelimeyle harika paylaşım için tşkler

arkadaşlar öyle severek ve hayretle izlediğim bir video,can başar hoca troystan ateş çıkarmış valla,süper olmuş dehşet olmuş,profesyonelin kralı derim ben buna,çok izleyenler olmuş ama burada paylaşmak istedim,gerçekten çok beğendim,

e zaferim araba bmw olurda soforde pro olursa yollar toz duman olur boyle hehehe sende bmw bin artik yasara kalirsan renoyla olursun hehehe

müthiş valla can abi uçurmuş aleti..

e zaferim araba bmw olurda soforde pro olursa yollar toz duman olur boyle hehehe sende bmw bin artik yasara kalirsan renoyla olursun hehehe

burhan abi alemsin valla :D :D hemen çaktın lafı yine, :D

arkadaşlar can abiye yorum yapmaya gerek yok yaptıklarını herkes biliyor sayesinde yamaha imparatorluğu kurduk gerek can bey sizden gerek tyros 2 kullanan arkadaşlardan bir ricam olucak güzel bir set varmı yardımcı olurmusunuz yamahacı kardeşler tel 0536 311 51 21 zafer_yamaha@hotmail.com

PAYLAŞIM İÇİN TEŞEKKÜRLER. can abinin ellerine sağlık.

maşallah,alete azdaha abansa duman çıkacak valla,muhteşem