• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Muzige Hatiram Olsun - Coskun Sabah Yorumu

ugurtheorca

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pA500TR
Orgumu gittikce sevmeye basladim. Duygusal bi bag var aramizda:)

hatalar affola

Cevap: Trakya Muzige Hatiram Olsun - Coskun Sabah Yorumu

cok sevdigim bi sarkidir eline saglik abi bide ben caliyim nasil olucak bakalim

Cal bakalim ali. Sen daha guzel calarsin. Nasil gecti dun aksam?

Paylaşım için teşekkürler.

güzel çalışma olmuş eline sağlık hocam...

Cok tesekkuler arkadaslar. Ama elestirirseniz sevinirim. Sizlerin sayesinde birseyler kapmaya calisiyorum

Öncelikle elinize emeğinize sağlık. Bu şarkıyı çok severim. Bende biraz eleştirile devam edeyim. Bu demonuzda da bazı yerlerde akor sorunları var. Şarkıyı çalmadan önce orjinali ile iyi etüd ederseniz bu problemi aşacağınıza eminim. Ayrıca çok standart kalıp akorlar üzerinden gidiyorsunuz. Fantezi akorlar da basarsınız demonuzun ahengi değişecektir. Lakin müziğe bu kadar ilginiz ve sevginiz ile eminim çok daha güzel demolar çıkacaktır. Aynı şarkıyı hücum kayıt ve batı bir aletle bir arkadaşım ile kayıt almıştık. Dinlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. İyi çalışmalar.

Elinize sağlık güzel olmuş, Windman1981 hocama katılarak, parçayı kaydetmeden önce en az 3 defa dinleyiniz orjinalin de biraz daha nağmeler bulacaksınız Coşkun Sabah'ın ud üzerinde ki gezintilerini göreceksiniz, parçayı iyi bilenler bu nağmeleri demoda görmek isteyecektir benim gibi :) eleştirilere açık olduğunuz için teşekkür ederim.Yılmak yok yola devam, kolay gelsin.

dun bi problem yasamadim iyi gecti ama ben ekmek olarak bakamiyorum ama sahnede ilk defa tek kaldim baglama davul darbuka vardi sonradan tulum geldi

Öncelikle elinize emeğinize sağlık. Bu şarkıyı çok severim. Bende biraz eleştirile devam edeyim. Bu demonuzda da bazı yerlerde akor sorunları var. Şarkıyı çalmadan önce orjinali ile iyi etüd ederseniz bu problemi aşacağınıza eminim. Ayrıca çok standart kalıp akorlar üzerinden gidiyorsunuz. Fantezi akorlar da basarsınız demonuzun ahengi değişecektir. Lakin müziğe bu kadar ilginiz ve sevginiz ile eminim çok daha güzel demolar çıkacaktır. Aynı şarkıyı hücum kayıt ve batı bir aletle bir arkadaşım ile kayıt almıştık. Dinlerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlayacaksınız. İyi çalışmalar.

kardeş çalışmanız şarkının orjinalinide aşmış gitmiş..

paylaşımcı arkadaşta güzel çalmış.. ben olaya şöyle bakarım, bir şarkının demosu eğer bu parçayı akla getirebilme sınırında veya ötesindeyse iş olmuş demektir..

akor ve notaları eksik basmak ben ultra profesyonelim diyenin kusuru olmalı...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri