• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Destekçileri..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 59
  • Görülen : 11K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Trakya Müzik Destekçileri..

güncelleyelim beyler acık öteye :D

abe ben hep katılırım ti öte :)

mart ayından sonra konuyu kaldıracaz zaten arkadaşlar.. 12 yıldır nasıl gidiyorsa inş bi 12 yıl daha öyle gideriz..

Admin bu versiyon atlatma ne kadar yahu... Arkadaşlar destek verecektir umarım... 1 tl den 55bin tl yapar yav bu paraya ttneti satın alırız valla

valla şimdilik sunucu giderlerini karşılayalım vb 5 geçişi de 300 usd ye yakın..

aaaaaaa sen babaeski den mişsin yahu valla yeni gördüm :D o dediğin teknik terimşlerden anlamam ama üyelerin elini taşın altına koymaları lazım biraz bu sitede ir piyanist şantörün hiçir yerde bulamayacağı kadar bilgi ve malzeme var yahu

Hiç bir üyemize böyle bir baskı kuramayız.. bakmayın bireysel olduğumuz için herkezin başına gelebilecek durumdur maddi kriz. ben yıllardır seve seve karşılıyorum az çok reklam geliride oluyor. ama martın ortasına kadar sıkıntı var..
sadece 2010 yılından bu güne tm sunucu gideri ve sağlayıcı sorunu nedeniyle almanyadan dosyalarımızı geri alma bedeliyle birlikte. masrafım 13 bin 500 tl.
2005 yılından 2010 yılına kadar 16 17 bin tl siz arkadaşlarıma ücretsiz platform sağlamak için seve seve harcamış bulunmaktayım..

Trakya müzik bu meslek ile uğraşan yada ilgilenen tüm internet kullanıcısının gözü kapalı bildiği bir sitedir şuanda mevcut olan kategorilerimizdeki siteler bizden kopmuş yada bizden sonra esinlenmiştir.

bu kategorideki müzik camiasına 2001 yılından beri gözünün açılmasına yegane sebeblerden biridir.. nedemek istediğimi anladınız.. bunları yazmamın sebebide şu TM benim hayatımın bir parçası ben şuan hiç kimseye fadalı bir site sahibi olamasam bile geçmişteki faydlarımızın bilincinde olup bu ortamın sürekliliği için elimden geleni yapmaya devam edeceğim..

Hiç bir üyemize böyle bir baskı kuramayız.. bakmayın bireysel olduğumuz için herkezin başına gelebilecek durumdur maddi kriz. ben yıllardır seve seve karşılıyorum az çok reklam geliride oluyor. ama martın ortasına kadar sıkıntı var..
sadece 2010 yılından bu güne tm sunucu gideri ve sağlayıcı sorunu nedeniyle almanyadan dosyalarımızı geri alma bedeliyle birlikte. masrafım 13 bin 500 tl.
2005 yılından 2010 yılına kadar 16 17 bin tl siz arkadaşlarıma ücretsiz platform sağlamak için seve seve harcamış bulunmaktayım..

Trakya müzik bu meslek ile uğraşan yada ilgilenen tüm internet kullanıcısının gözü kapalı bildiği bir sitedir şuanda mevcut olan kategorilerimizdeki siteler bizden kopmuş yada bizden sonra esinlenmiştir.

bu kategorideki müzik camiasına 2001 yılından beri gözünün açılmasına yegane sebeblerden biridir.. nedemek istediğimi anladınız.. bunları yazmamın sebebide şu TM benim hayatımın bir parçası ben şuan hiç kimseye fadalı bir site sahibi olamasam bile geçmişteki faydlarımızın bilincinde olup bu ortamın sürekliliği için elimden geleni yapmaya devam edeceğim..

tencere senin olabilir ama içinde pişen yemek bizimdir :D eğer tuzu biberi eksik kalıyorsa bunu yemeği yiyenler olarak düşünmemiz gerekir bu yaz başında 2 tane pa 80 e set yüklemek için 400tl para ödedim (acilen yüklenmesi gerekiyordu çünkü akşam düğüne gidilecekti) eğer aklıma gelseydi burdan o günlük idareten indirip yükleyebilirdim ve 400tl cebime kalabilirdi... şimdi lazım olsun olmasın bi çok orgun ses ve ritmlerini indirip arşivliyorum ki yarın öbürgün belki o orgu almak zorunda kalırım elimin altında hazır olsun diyerekten (sezonda 3 tane org lazım oluyor bazen) bence bu site sağlıklı memba suyu müzisyenler için

Herkese selamlar. Ben Timur'un kardeşiyim. Abim şuanda hastalığından dolayı tedavi oluyor durumu günden güne daha iyi oluyor . Ancak site ile ilgili eskisi kadar aktif ve hakim değil. Bende onun kadar site işlerinden anladığım söylenemez ancak Abim sitenin devam etmesini istiyor. bende elimden geleni yapıyorum. İyi forumlar....

Moderatör tarafında düzenlendi:

güncel kalsın dimi:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...