• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya müzik dostlarına hediye

sultanahmetkaraman

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Merhaba.Korg Pa800 kullanmaya başladım.Sizlere songünlerde dinlenmekte olan Yanar-Bir Ateşe Attı beni eserinin altyapısını hazırladım.Şarkıyı 1980 li yıllarda Kamuran Akkor okumuş daha sonra zara da okumuş.Şu an Slov versiyonu ile Yanar adlı sanatçı okudu.Güzel Bit eser umarım sizlerde beğenir ve sahnede okursunuz.Yorum yaparsanız memnun olurum.Sonuçta amatörce bir çalışma dır.Saygılar sevgiler.

BU VİDEOSU

BU ALTYAPISI

BU DA SÖZLERİ

Ekli dosyalar

• BİR ATEŞE ATTI BENİ.txt
    915 bayt · Görülen: 334
Cevap: Trakya müzik dostlarına hediye

Merhaba.100 kişi bakmış ama yorum yok.İyimi kötümü ona göre tekrar düzenleyelim.Bu arada Korg pa800 ile direk hucum kayıt yaptım.

Gayet güzel olmuş.Emegine sağlık.

programda olduğum için dinleyemiyorum dinleyince yorum eklerim kardeşim ama şimdiden eline sağlık

gayet başarılı ve güzel bir çalışma olmuş.eline,yüreğine ve paylaşımcı gönlüne sağlık.

Çok güzel devamını bekleriz

Merhaba.Elimden geldiğikadar yapmaya çalışırım.sonuçta Amatörce.SİZLERDE BİRŞEYLER PAYLAŞIN OLURMU??

bencede gayet güzel dengeli olmuş sonuçta profosyonel bir çalışma değil emeğine sağlık benim değil ama bazı arkadaşların işine yarara muhakak devam kardeş herşey yaparak bozarak hedefe ulaşır sevgiler selamalar

BRNCE ÇOK GÜZEL OLMUŞ.
mumkun ise yıldız tilbeden deliyim aşkından şarkısınıda yaparmısınız.kimse yapmıyor.tşk

güzel bir çalışma olmuş tşk ler