• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya müzik Geçmişi 2001-2010

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 20
  • Görülen : 8K
Cevap: Trakya müzik Geçmişi 2001-2010

güncel kalsın

GÜNcel........

üyelik tarihim 2010 görünsede 2007 den beri bu siteye üyeyim. diğer sitelerde de üyeliğim var fakat ne girdiğim var ne baktığım insanın evi gibisi yok derlerya benim içinde bu site öyle bişey.
birçok şeyi burdan öğrendim, birçok bilgi aldım, yardımcı olan herkese de teker teker teşekkür ederim ama en büyük teşekkürü tabiki sitenin kurucusu olan Timur İlhan hakediyor
burda mutluyum, burda huzurluyum, burası benim, bizim evimiz..
teşekkürler Timur ilhan..

Yeni resimler eklenmiştir.

üyelik tarihim 2010 görünsede 2007 den beri bu siteye üyeyim. diğer sitelerde de üyeliğim var fakat ne girdiğim var ne baktığım insanın evi gibisi yok derlerya benim içinde bu site öyle bişey.
birçok şeyi burdan öğrendim, birçok bilgi aldım, yardımcı olan herkese de teker teker teşekkür ederim ama en büyük teşekkürü tabiki sitenin kurucusu olan Timur İlhan hakediyor
burda mutluyum, burda huzurluyum, burası benim, bizim evimiz..
teşekkürler Timur ilhan..

Tam tarihini hatırlıyorsanız düzeltebiliriz...

Tam tarihini hatırlıyorsanız düzeltebiliriz...

teşekkür ederim hocam çok sorun değil tarih benim için. uzun yıllardır aranızdayım. sizler gibi değerli insanlarla tanışmak fikirlerini bilgilerini almak, öğrenmek yeterli benim için.

10 yıldan beri tek sabit kaldığım site ben 2004 yılını biliyorum trakyalı olduğum için birşey ararken tesadüfen bulmuştum.Bide müzikle ilgili olunca üye olmuştum hemen.Oluş o oluş :) patladı gitti.bu arada montes arkadaşımı resimde gördüm.Kimbilir nereler...
umarım site daim olur...

güncelllllll...

Timur kardeşim sana ne kadar teşekkür etsek azdır. Bircok insanı bir araya getiren bir platform yaratmak ve 15 sene ayakta kalmak kolay iş değildir. Diğer forumlardan farkı bence sohbet ortamının olması. Paylaşımda çok önemli ama dahada önemlisi konuşarak paylaşan, canlı bir site yaratmaktır ve sende bunu başardın.

Trakya müzik ve Trakya Müzik ailesi bunu her zaman hak etmiştir, dün öyleydi bugün gene öyle, yarın daha da ileriye dönük başarılara imza atacağına inancım tamdır. Emeği geçen tüm Trakya Müzik ailesine sonsuz teşekkürler...

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri