• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya muzık pıyanıstlerıne 1 rıca

Cevap: Trakya muzık pıyanıstlerıne 1 rıca

kardeş orgun varsa çalmayı ögrensene öyle hemen hazıra konuyosun üstüne birilerinin ismini vererek kendini su yüzüne çıkartıyosun kötü çalana bu sitede sen kötü çalıyosun diyene rastlamadım sende istersen kötü çal ama kendin çal

kimin altyapisinin uzerine kendi adimi yazmisim beni hirsizlikla sucluyosun sozlerine dikkat et

Arkadaş konuyu midi paylaşımı için açmış konu nerelere gitmiş bu işi hobi olarakta yapan var ticaret olarakta yapan var bu sitede midi paylaşım bölümü varmı var o zaman isteyen istediği gibi paylaşır.
sizin mantığınızla düşünürsek Herhangi bi şarkıcının şarkısını da çalmak hırsızlık internetten şarkılarını da dinlemek hırsızlık o zaman bu şarkıcı niye cd bastırıyo ki?

Arkadaş konuyu midi paylaşımı için açmış konu nerelere gitmiş bu işi hobi olarakta yapan var ticaret olarakta yapan var bu sitede midi paylaşım bölümü varmı var o zaman isteyen istediği gibi paylaşır.
sizin mantığınızla düşünürsek Herhangi bi şarkıcının şarkısını da çalmak hırsızlık internetten şarkılarını da dinlemek hırsızlık o zaman bu şarkıcı niye cd bastırıyo ki?

abi altyapilarin uzerine kendi adimi yaziyomusum ayip yaw

abi altyapilarin uzerine kendi adimi yaziyomusum ayip yaw

ali sana kimse altyapının üzerine isim yazıyorsun demedi kardeşim,geçer66 arkadaşımız salimin ismini vererek su yüzüne çıkıyorsun demek istedi

arkadaşlar konuyu tartışma konusuna çevirmeyelim.burası trakya müzik sitesidir,birbirimizin düşüncelerine fikirlerine saygı duyalım,sonuç olarak birilerinin düşünceleri bize veya bazılarına ters gelebilir,sitemizde midi altyapı bölümü vardır,paylaşmak isteyen arkadaşlarımız varsa paylaşabilirler,

kimin altyapisinin uzerine kendi adimi yazmisim beni hirsizlikla sucluyosun sozlerine dikkat et

kardeşim sen olayı anlamamışsın birilerinin derken ritim yazan arkadaşların ismini vererek dedim forma yazdıgın yazıları tekrar oku anlarsın

Arkadaslar konuyu dagatmayalım

Bilgi paylaşmakla tükenmez artar. Paylaşmayı savunanlardanım.:)