• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakya müzik sessiz mi kalmış ne :)

ZAFER 1983

Altın
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800 PA 500 TR
arkadaşlar bozalım şu sessizliğimizi bayram dolayısıyla herkes tatile girdi sanırım bu boşlukta herkes birer demo yapsa süper olur değilmi,

elimde org yok şuan birazda onun özlemi olsa gerek,
herkesten demolar bekliyoruz,o güzel ustalığınızla güzel parçalar bekliyoruz,ben amatörüm ben acemiyim diye birşey yok herkes elinden ne gelirse onu paylaşsın,tabi bu bir ricadır
maksatımız biraz canlanmak şenlenmektir,biraz değil çok sessiz kaldık bu aralar

Cevap: trakya müzik sessiz mi kalmış ne :)

dogrudur Zafer,Timur arkadasimizin gecirdigi rahatsizliktan dolayi siteye uzun bir sure girilemedi bu yuzden uyelerin cogu baska sitelere kaydilar,onun icin biraz sakin devam ediyoruz,toparlamak biraz zaman alacak gibi....

dogrudur Zafer,Timur arkadasimizin gecirdigi rahatsizliktan dolayi siteye uzun bir sure girilemedi bu yuzden uyelerin cogu baska sitelere kaydilar,onun icin biraz sakin devam ediyoruz,toparlamak biraz zaman alacak gibi....

millet bayramda birazda ondan herhalde barış abi :)
evet sitede biraz istemedende olsa sıkıntılar oldu,inşallah yine eskisi gibi düzene devam,
bol bol demolar her gün ayrı bir tat olacak yine,yine herkes elinden geleni yapıp paylaşacak umarım,

ya ben şu demolarımı nasıl paylaşırım zafer bey ben sessizliği çokj güzel bozacam ama

ya ben şu demolarımı nasıl paylaşırım zafer bey ben sessizliği çokj güzel bozacam ama

hocam sitenin kendi serverine mp3 veya dosya yüklemek isterseniz linke tıklayın gerekli bilgiler mevcuttur,siteye ancak 2 mg lık yükleme yapabilirsiniz,eğerki yükleyeceğiniz mp3 dosya 2 mg tan yüksekse aşağıdaki en alttaki anlatımı uygulayın

zipyshare dosya mp3 yüklenilmesi

google ye zippshare file hosting yazın,
zippsahere file hosting yazısının üzerine tıklayın,zipyshare sitesi açılınca browse seçip bilgisayarınızda dosyayı bulun,dosyaya tıklayın sonra satart upload yazısına tıklayın,yükleme başlayacaktır,yükleme bitince sağ tarafta size link verilicek o linki kopyalaıp siteye ekleyin bu kadar kolay gelsin