• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Sitesi Benim İçin Terapi Gibi

• Konbuyu başlatan pire
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 903

pire

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Keyboard /FL Studio 10
Her ne kadar bazı konulardaki fikir ve düşüncelerim; zaman zaman yönetimle uyuşmasa da; siteyi ziyaret ettiğim vakitlerde içimde bir huzur ve sükunet hissediyorum her nedense.

Belki sadece şahsıma mahsus bir husus da olabilir bu durum.Ancak, paylaşmak istedim sizlerle bunu. Belki çoğunluk için de geçerlidir diye düşündüm bir an için.

Bilemiyorum tabiiki sizlerin duygularını. Sonuçta her ne kadar sanal bir ortam olsa da; ben çoğunlukla bu siteye göz attığım zamanlarda daha relaks oluyorum :)
Bunun nedeni galiba; buradaki güzel ortam ve ortak payda olan müzik tutkusu sanırım...

Hepinize kucak dolusu sevgiler...

Cevap: Trakya Müzik Sitesi Benim İçin Terapi Gibi

Herkese kucak dolusu sevgiler yazmissin, ne kadar güzel .Paylasmak , vermek ayni zamanda almak anlamindadir .Bir nevi insanin kendi duygularini oksamasidir.Bu söylediklerim hem hüzünlü , hemde mutlu ve sevincli anlarin icinde gecerlidir.Bunlari cevrendeki yakin dostlarinla paylastigin zaman yorum ve tepkilerden emin olamazsin, cünki hatir yada cikar vardir...Burada ise her sey daha objektif; acisiyla tatlisiyla . Gönülde bunu arzu etmiyormu sevgili dostum.....?

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 29.2%
  • Hayır

Oy: 1 4.2%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri