• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Trakya Müzik Yönetim Notu

ChordSolo

Forum Doktoru
Yönetici
Administrator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
chordsolo.wixsite.com
Enst.
Yamaha PSR670&750
Arkadaşlar;
Timur Hocamın hepimizce malum rahatsızlığı devam ettiği için site hosting ile irtibatımız maalesef yok.
Sitenin teknik bilgileri ile ilgili konulara Timur Hocam hakim olduğu için şu aşamada siteyi görüntüleyebilen ancak konulara tıkladığında database hatası alan üyelerimize tek tavsiyemiz kullanıcı oturumlarından çıkıp tekrar girerek çerezlerin temizlenmesini sağlamak...
Problem olduğunun zaten farkındayız fakat elimiz kolumuz maalesef bağlı...
Bu konuda tüm üyelerimizin anlayışına sığınıyoruz.
Lütfen dualarınızı eksik etmeyiniz...

TRAKYA MÜZİK YÖNETİM

Cevap: Trakya Müzik Yönetim Notu

Güncell.....

Bu konuda şu an için yapılabilecek bir şey yok.Her şeyden önce tabiki Timur'un sağlığına tekrar kavuşması bizim için daha önemli.Biz neler gördük geçen yıllar içerisinde,tekrar yapılanmalar hd arızası sorunlar neler neler.Timur Çocuğu gibi bakıyordu siteye.Öncelik olarak sağlığına tekrar kavuşması tek temennimiz.Sonrası zaten yoluna girecektik.Herkesin sabretmesi ve dua etmesi gerekir şu aşamada...

Moderatör tarafında düzenlendi:

aynen katılıyorum arkadaşlar irtibat kurabilirsem çözücez inşallah ama önce timur bir sağlıklı olsun inş

Tek dileğimiz Timur hocamızın iyileşmesi. Siteye 1 ay da giremesek birşey kaybetmeyiz.

Önce Sağlık...Site bir şekilde toparlanır...Allah Timur'u bize bağışlasın,gerisi kolay...

günceldir...

Ch.

yandex browser daha az sorun yaratıyor arkadaşlar, bilginize...

ALLAH sağ salim tekrar aramıza dönmeyi nasip etsin isterse üyeliklerimiz silinsin tekrar üye oluruz

siteye uzun bir aradan sonra bugün giriş yapabildim.sağlık olsun yeterki.site her zaman organize edilir..timur abi hergün dahada iyileşmeye başladı.allahın izni ile toparlanıp eski sağlığına kavuşur.acil şifalar diliyorum.dualarımızı eksik etmeyelim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri