• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

^^trakyamüzik düet demolarımız _part_2 yunus &baron_nem kaldı_^^

vallahi harika bir olay sergilemissiniz yüreklerinize saglik bayagida duygulandirdiniz beni sagolun kardeslerim kalin saglicakla,saygilarimla

vallahi harika bir olay sergilemissiniz yüreklerinize saglik bayagida duygulandirdiniz beni sagolun kardeslerim kalin saglicakla,saygilarimla

ahmet abim sağol varol... ama seninde bir çalışmanı bekliyoruz abi unutma...:) oldu olmadı bizimle paylaşırsan çok sevineceğiz abi ...:)maksat şurda abi kardeş eğlenmek yoksa başka bir amacımız yok bizim abi inan... hele müzik olayında paylaşım kadar güzel bir şey gömedim ben abi...:):)

abim güzel abim sağol allah razı olsun
sevgi saygıda bizden abım sevgi ile kal herdaim güzel abim...

ahmet abim sağol varol... ama seninde bir çalışmanı bekliyoruz abi unutma...:) oldu olmadı bizimle paylaşırsan çok sevineceğiz abi ...:)maksat şurda abi kardeş eğlenmek yoksa başka bir amacımız yok bizim abi inan... hele müzik olayında paylaşım kadar güzel bir şey gömedim ben abi...:):)

sevgili yunus kardes vallahi dogrusunu istersen ha bügün ha yarin baslayim diyorum olmuyorda olmuyor normalde sarki söylemesini cok seviyorum okuyorumda kayita gelince biraz tuhafima gidiyor
baron kardesime de aynisini söylemisti velakin bende icrat yok ama söz yapacagim ,saygilarimla

elininize, ağzınıza, yüreğinize sağlık değerli üstadlarım. duygulu, harika bir çalışma olmuş.

elininize, ağzınıza, yüreğinize sağlık değerli üstadlarım. duygulu, harika bir çalışma olmuş.

çok sağol güzel kardeşim allah razı olsun o güzel yorumların için sevgi ile kal ali kardeşim malum buton sıkıntısı var butonlarımız gelince bizzat konuya eklenecektir sağol kardeşim benim sevgi ile kal herdaim...

tüm güzel gönül dostlarımıza sonsuz teşekkürler sağolun varolun inanın çok mutlu ediyorsunuz...:):):):):)