• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik.net satılık yoruldum.. içeri bakınız..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 10K
Timur hocam neolursa olsun bırakman bu topluluğu dağıtır. Biz senle başladık senle devam edelim. Yardımcı olmak gerek yükü senin sırtından kısmende olsa almamız lazım. Buradan faydalanan tüm üyelerin bu konuda hassasiyet göstermesi lazım. Bi yardımlaşma günü belirleyelim herkes gücü yettiğince yardımda bulunsun birliğimiz bozulmasın

Timur hocam neolursa olsun bırakman bu topluluğu dağıtır. Biz senle başladık senle devam edelim. Yardımcı olmak gerek yükü senin sırtından kısmende olsa almamız lazım. Buradan faydalanan tüm üyelerin bu konuda hassasiyet göstermesi lazım. Bi yardımlaşma günü belirleyelim herkes gücü yettiğince yardımda bulunsun birliğimiz bozulmasın

Sizin gibi ler olmazsa ben bu trakyamuzik.net bu kadar sürdüremezdim. yeni açıldığında trakyamuzik.net i 5-6 yıl internet cafelerden sürdürüyordum.. nasıl piyanist santor lere hizmet veririm düşünüyordüm ki buldum da...!! 2001 2006 da nerden baksan 7-10 saat ücret ödüyordum.. hemde her gün.. piyanistlik yaptığımı unuttumayın.. her gün 15 lira .. ben bu parayı cebime koysam ihya olurdum.. müzik marketlerde org için 1 disket varsalım 100 lira bunun önüne web sitesiyle geçmiştik. ücretsiz yaptık.. çok uzun zaman önce..

Şimdi de 600 lira verdim lisansa ve web dizayn çalışıyorum.. ona da 250 tl verdim 250 tl duruyor.. site nin güvenli oluşu hep para.. 1500 tl ödedim..
herşey sizin için..

Gel gelelim BENDE yine para yok .... yalan atmayım.. 10 lira var cebimde .. sunucu 5 gün var.. 3 aylık 1500 tl maaş ssk alıyorum.. 1 ay 5 gün var.. ekmek mı alırsın yada katıkmı.. bakkala borç yazdırcaz.. var da var..

önceden piyanist santor dum.. bu beyin kanaması oldum.. sağ el sağ ayak ve konuşma %70 hayal oldu piyanistlik.. yine tutamadım arabamı sattım tessitat aldım.. piyanist özgür var.. onla hemde 10 düğün bide yarı yarıya..

Başınızı çok ağrıtmayım..

onun için ben devretmek istiyorum dedim.. 17 yıllık trakyamuzik.net öz evlatım gibi severim..

ama bu ilan geçersiz benim için vbulletin ten xenforo ya geçtim..

hepinize saygılar..

Ekli dosyalar

• IMG_20150922_191401.jpg
    IMG_20150922_191401.jpg
    1.1 MB · Görülen: 426
Son düzenleme:
ARIKAN ARIKAN unutmadım.. 100 lira 100 lira sunucu ya katkı yaptı ChordSolo ChordSolo öyle hatirlamadim 3-4 kişi.. var olasın.. manevi katkıda bulundu TEKİNOĞLU TEKİNOĞLU forum da vaz geçilmez.. sağolasın..
İyiki varsınız..

Son düzenleme:
sevgili timur kardeşim arkadaşında bahsettiği gibi sağlık herşeyden önemli , bu işler gerçekten bunaltıcı ve yorucu işler ayrıca seninde bahsettiğin gibi facebook ve twetter gibi bi nevi bireyin kendine ait block sayfalar gibi düşünürsek daha etkili olmaya başladı ve forum sitelerinin değeri azaldı,ayrıca son zamanlarda trakya müzilkteki durgunluk ve aynı zamanda bir kişinin tek şarkı için her defasında konu açması bir karmaşaya yol açmakta ve bu durum sıkıcı olmakta,ne yalan söyleyeyim eskiden günde 3-5 kez bakardım sayfada ne var ne yok diye ama şimdi 1-2 günde bir bakarsam bakıyorum,seninde bahsettiğin gibi bu iş ekip işi ama zamanın getirdikleri karşısında herşey eski değerini yitiriyor malesef,sağlıcakla kal.

Geri