• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik.net satılık yoruldum.. içeri bakınız..

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 35
  • Görülen : 10K
Cevap: trakyamuzik.net satılık yoruldum.. içeri bakınız..

Ben üzülerek bildirmek isterim ki hayırlısı olsun diyemeyeceğim. Sevgili Timur sağlık durumun ilk günler gibi değil o talihsiz olayın olduğu ilk zamanlarda bu kararı alsan eyvallah diyebilirdim ama şimdi maalesef bunu diyemeyeceğim. Trakya müzik senin sembolün bu site başta sen ve çok değerli arkadaşlar ile TRAKYA MÜZİK oldu. Bence kalmalısın hem de kesinlikle kalmalısın.

bende istemiyorum.. ama mecburum.. zengin değilim ben.. sunucu masrafları belimi büküyor .. kış geldi.. evlenme yaşımız geldi geçiyor..
:/

biz müzisyenler ek iş yapmamıza ragmen çoğumuz borç harç içinde haydan gelen huya gidiyor.. para nereye gidiyor hiç anlamıyorum.. keşke mali durumum iyi olsa hiç düşünmeden devir alırım

biz müzisyenler ek iş yapmamıza ragmen çoğumuz borç harç içinde haydan gelen huya gidiyor.. para nereye gidiyor hiç anlamıyorum.. keşke mali durumum iyi olsa hiç düşünmeden devir alırım

alıcı çıkar.. bekliyorum.. yine sağol.

Hayırlısı olsun, hiçbir şey sağlığından önemli değil. Konu sağlık olmasa yapma etme, yardım bağış gider, elimizden geleni yaparız derdim, fakat site sana ekstra bir stress kaynağı oluyorsa doğrusunu yaparsın.

Sunucu masrafları ne kadar aylık ?

Gelin yönetici kademesindeki arkadaşlar 20 kişi vardır herhalde .aylık 10 TL versek yılda 120 tl para yapar. Allah aşkına aylık 10 TL nedir? Var mısınız ? Kaç kişi varım der buna hemen başlatalım yıllık 120'şer TL peşin Timur'a destek olalım. Varım diyenler lütfen yazsın. Lütfen duyarlılık gösterelim. Ben VARIM

Gelin yönetici kademesindeki arkadaşlar 20 kişi vardır herhalde .aylık 10 TL versek yılda 120 tl para yapar. Allah aşkına aylık 10 TL nedir? Var mısınız ? Kaç kişi varım der buna hemen başlatalım yıllık 120'şer TL peşin Timur'a destek olalım. Varım diyenler lütfen yazsın. Lütfen duyarlılık gösterelim. Ben VARIM

sağolun ama facebook cıktı büyüdü orda kalıyor.. nadıren trakyamuzik e giriyor..

berkcik cetin bunlar as adamdı şimdi facebook a bakıyorlar.. trakyamuzik e bakmıyorlar. bende üye ye çevirdim..

3-4 kişide var.. yönetimden onlarda nadiren...

ben mahçup oluyorum.. :/

ustadım saglıgın herseyden daha onemlı ..Lakın burada bunalmış ve yorgun bır ruh halı sezmekteyım .
omunal arkadaşımın dedıgı gıbı trakya muzugın sımggesı olarak goruyoruz sızı ..tabıkı son karar sızın .üzucu bı karar olsada herseyın hayırlısı olsun .Allah herzaman yardımcınız olsun . herseyın gonlunuzce olması dılegıyle .her kosulda gonlumuz sızlerle Allahaemanet olun

güncel.......

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri