• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trakyamuzik.net sunucu parası lazım :::

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 15
  • Görülen : 3K
Cevap: trakyamuzik.net sunucu parası lazım :::

Sayin adminim pazartesi gunu ufak bir yardimda ben yapacagim fakat bu reklam isine ozellikle bir cozum getirmek icin neler yapabiliriz bunu dusunelim oncelikle

Admin bey, alın size duyarlı bir üyemiz. Aynı zamanda profilindeki kariyer reklamcılık. Böylece işler düzene girmeye başlayacak sanıyorum. Burak_ss ' yide ilgisinden dolayı kutluyorum. Hadi kolay gelsin.

Elimizden geleni yapmaliyiz maddi veya manevi mesela yorum yapmadan icerik indirememe cok dogru bir uygulamaydi en azindan bir sure icin. Fakat çok tepki gördü sanirim bu yuzden kaldırıldı. Biraz daha farklı şekildede olsa siteni hiti açisindan ihtiyaç vardı.

Elimizden geleni yapmaliyiz maddi veya manevi mesela yorum yapmadan icerik indirememe cok dogru bir uygulamaydi en azindan bir sure icin. Fakat çok tepki gördü sanirim bu yuzden kaldırıldı. Biraz daha farklı şekildede olsa siteni hiti açisindan ihtiyaç vardı.

Ben sadece DİNLEME açısından karşıydım. İNDİRME işleminde dediklerinize tamamen katılıyorum. Sömürü bu ikinci maddede oluşmaktadır, ne yazık ! Bununda önlemini alırlar zannediyorum.

Küçük bişey gönderdim admin.

Sayin adminim pazartesi gunu ufak bir yardimda ben yapacagim fakat bu reklam isine ozellikle bir cozum getirmek icin neler yapabiliriz bunu dusunelim oncelikle
Konu hem güncel olsun hemde hatırlatma baabında. Admin beyle görüşebildinizmi? Veya sizle irtibat kurabildimi? Hassasiyet göstermeniz büyük bir lütuf idi. Devamı varmı diye meraklanmaktayım da. Malum, kişiye balık yedirmektense balık tutmayı öğretmek meşhur laf. Madem öne atladınız, devamınıda getireceğinizden hiç kuşku duymamaktayım. Laf olsun diye de söylediğinize zaten hiç kanaat getirmiyorum. İnşallah olumlu bir şeyler olur, dileklerimle. Yolun sonu ferah olması açısından.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri