• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trinity (v3) (plus)

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
sevgili dostlar trinity kullanıpta ses bulamayanlar için diyorum isterseniz set olarak isterseniz tane tane ses satabilirim
setlerimiz bulgar set arap set ve türk set batı set olarak mevcuttur
klavyemiz ister trinity düz olsun ister solo bord olsun ister moss bord olsun çalışmalarımız devam ediyor moss yada solo bord seslerimiz kendi yapımımız olmaktadır bire bir gerçek keman gerçek kaval ney klarnet seslerini yakalamış bulunmaktayız yakında kısa kısa demolar koyup satışa sunulacaktır bunun sebebi nette 1 moss sesine 800€ 1000€ isteyen arkadaşlarımızın bizim türk müzisyenlerini sömürmesini engellemek amacı ile çok uygun fiyattan satışa sunulacaktır
komple a b c d bankaları için komple set 50 tl dir moss yada solo sesleri tane başı 50 tl dir ayrıca sample bord satışlarımız moss bord satışlarımız tri os bord satışlarımız mevcuttur 05367405111

not : bu konu kapanır ise bizim türk piyanistlerimiz 1 sesi 800€ satın almaya devam eder

Cevap: trinity (v3) (plus)

selam birader elinde satılık trinity v3 plus mosslu varmı varsa fiyatı mesaj atarmısın tesekkürler.Sesleride almak sterim tabi aleti alırsam

moss bord biliyorsunki extra sadece trinity moss u 2000 liradır sebebi ise triton gibi transposede komların kaymaması sadece trinity 1000tl solo bord 400 tl sample bord 700tl dir full istersen şuan elimde trinity plus + solo bord + smple bord + yaptıgım sesler var fiyatı 2500tl dir kız gibi tertemiz ve sorunsuzdur istersen fotolrını koyabilirim eğer solo bord değil moss istersen fiyat 4000 tl olur

Eyvallah sagl macit açıklamalarından dolayı bi bakalım bide bana demo göderirsen moss seslerle yapılmış kafamda şekillenmesi için şimdiden sagol

moss - tri bord değilde ona yakın solo tri bord var o sesleride zaman bulduk ça yükleyip koyacağım istersen sana solo tri bord ile yaptığım bi klarnet türü dinleteyim

bu yeni yaptıgım vasilis türü klarnet sesi yeni seslerimden keman var spiros ney var arabic kawala var bi sürü amza çıta sesleri var

Selam birader yanlış anlamada ben bu sesi hiç beyenmedim borddanmı olsa gerek yoksa senmi tam editleyemedin çok metalik geliyor bide heralde talking efectini çokmu resonansı vermişsin anlamadım

birincisi tabiki ses editi ilk oldugu için iyi olmadı 2.si telefon kaydı 3.sü trinity i baağladığım hoparlör bizim oğlan parmağıyla deldi 4.sü bu sesten yola çıkarak düzelebilir sende ses yazıyor isen trinity plus al her konuda destek oluruz normalde cihazda çok güzel çıkıyor

slm hocam elimde pa800 ve ketron plus4 var ketronu satıp tırıton sudutyo veya trınıty gerçek sample sesi olan alet arıyorum yada bunlar pa 800 yapacak board yada özelbir alet varmı tşk iyi çalışmalar 0536 856 38 91 fevzi...!

Moderatör tarafında düzenlendi: