• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

triton hdd yardım

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
arkadaşlar triton klasiğe harddisk takan varmı yada bilgisi olan varmı yurtdışında taktırırsam çok para gidiyor bu klasiğe nasıl bi harddisk takılır bildiğim sadece 2,5 oldugu başka bilgim yok daha önce bende klasik varken pc programcısı ve servvisinde takmayı denedik ama ne laptop harddiski nede pc harddiski uyum sağlamamıştı bilgisi olanlar bana yardımcı olabilirmi rica etsem

Cevap: triton hdd yardım

şimdi hiç kimse bilmiyormu araştırdığım konu 2,5 ide harddisk laptop harddiski oluyormuş ama nasıl?
bilen yokmu bahsettiğim klavye 1998 lerde kullandığımız i3 kalitesinde shynt m3 kullananlar extreme kullananlar ? kimse bişey bilmiyormu???????????????????????

Triton Classic için scsi opsiyonu ile harddisk takılabiliyordu. Bunu konvert edip dahili ide şekline çevirmişlerdir belki. Harddisk kullanmadım o cihazla.

Google'da yaptığım ilk aramada şöyle bir 5GB kapasiteli konvert iddiasına rastladım:

bu bilgiye bende rastladım ama yine bişey anlamadım taaa 2000 li yıllardan bahsediyorlar ve hala olmuş çözüm bulamıyoruz trinity aldım bende sampler alcam içine

Sanırım SCSI hdd kullnıyor bunun için 2.5 inch SCSI hdd bulman gerekiyor, veye converter.
normal sata veya ide hdd takamazsınız. Sanırım

ben çok uğraştım ama nafile