• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tromba ms38

pymmemo

paylaşımcı üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa3x & pa800
hocalarım birde sizlere bi sorum olacak.tromba ms38 ve ms30 üretimden kalktımı sıfırını bulabilir miyiz araştırıyorum ama ne yazıkki bulamıyorum bir bilginiz var mı...

Bu konuda bir bilgisi olan varsa memnun olurum...

hocam tşk.ediyorum ama bahsettiğiniz kolonlar hakkında bir bilgi sahibi değilim tonlarını ve soundunu bilmiyorum bu yüzden de bilmediğim bi cihaz almayı düşünmüyorum

sıfır tromba ms38 ve ms 30 bulabilir miyim bilgisi olan var mı???????????????????????

walla üsatadım ben 4 senedir kullanıyorum ms 38 i cok süper daha bir kere icini açtırmadı kaldı ki seslere yüklenmeyi seven biriyim ama daha bir kere bile teklemedi 2 ay önce arkadasa bakmıstık ankarada vardı sanırım sıfır 580$ + kdv idi fiyatı da...
sitenin adresi :

buradan bayilerden şehire göre bulabilirsin...

olcay bey çok teşekkür ediyorum

ama üretimden kalkmış herhalde sıfır bulabilmek imkansız derecede zor herhalde

slm kardeşim ms 30 ve ms 38 hala satılan hoparlörlerdir. tromba satan bir çok dükkanda bulabilirsin. bu hoparlörler 2 yolludur. pilastik kabin içinde max. 600 watt ürtirler. 3 yollu hoparlöre gelince arkadaş servodan bahsetmiş servo yerli üretim ve amatör işler iin bire birdir. 3 yolu hoparlör le iki yollu arasındaki fark ise 3 yollu hoparlörden bas tiz ve mid ayrı ayrı çıktığı için rahat bi müzik kalitesi sunar ancak 2 yollu hoparlörlerde tiz vardır ve bas, mid in çıktığı tek bir hoparlör vardır. ayrıca açık veya kapalı alanda program yapacaksan kesinlikle 38 cm almanı öneririm. kapalı alan için pek faretmeyebilir ancak açık alanda 38 cm hoparlörle daha rahat edersin...
ayrıca sana hoparlör konusunda şöle bir tüyo verebilirim. (genelde bu şekilde yapıyolar)
2 tane plastik kabin alırsın, 2 tiz 2 de filtre 2 de çıblak hoparlör alırsın. kendin toplarsın. hazır aldığında 1500 e mal olacaksa kendin 1200e yaparsın...elektro bağlama kullanacaksan eminence(u.s.a.)i ve b&c (ıtaly) yi öneririm. en azından çin malı değiller ve fiyatları uygun...
saygılarımla...

hocam öneriniz için çok teşekkür ediyorum gayet sağlıklı fikirler sunmuşsunuz evet trombadan başka bi marka almayı düşünmüyorum ama peavey adlı amerika üretimi kolonlarda var onlar da olabilir bende 2 tane 3 yollusu vardı dynacord arasında bir fark yok gibiydi.ama öncelikli olarak tromba tabi.saygılar...