• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

trombo mu iyi yoksa eminencemi

muzik38

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 v2
arkadaşlar ikiside aynı güçte mesela 600watt hoparlör alacak olsam. trombomu daha kalitelidir yoksa eminencemi

Cevap: trombo mu iyi yoksa eminencemi

TROMBO nun 350 Watlık olan ürünleri tutuldu lakin diğer üst modelleri pekte rağbet görmedi, Eminance USA malı olduğundan daha iyi olduğu kanaatindeyim, zira SERVO bir ara kendi orjinal kolonlarında bile Eminance kullanmıştı bilgilerinize,

Moderatör tarafında düzenlendi:

eminence iyidir..

eminence daha proffesional .... tromba daha alt seviye

eminence nin kalitesi tartışılmaz

neden derseniz performans olarak eminence çok farlıdır ben tormba kulanıyordum ama geçen sezon emineceyi tavsiye ettiler yanan höperlörün yerine eminence taktım servo cihazda ve 4 kulenin yanında tekli höperlörde ben burdayım diyordu tormbaları söktüm yerine eminence taktım kappa pro veya delta da olabilir ikisinide dinle öyle karar ver

teşekkürler arkadaşlar yardımınız için. o zaman eminenceyi tercih etmem lazım. çünkü aynı watta aynı fiyata iki markayıda buldum bana görede eminencenin sesi çok iyi çıkıyordu ama yinede karar verememiştim . şimdi kararımı verdim.

Ama bana sorar isen İtalyan malı B&C Marka hoparlör al derim bu daha dehşet birşey fiyatı da Emınance den düşük değil ise yüksek te değildir. İthalatçı firması Ertekin Elektronik tir bayi kim der isen İstanbul Karaköy de Kervan Elektronik var sahibi mehmet bey dir selamlarımı söyle en uygun fiyatı alırsın işte Mehmet bey in telefonu 05304099741 Karar sizin Saygılarımla,

sağolun teşekkürler

4 yıldır eminance pro serisi kullanıyorum çok memnunum pro seriyi tavsiye ederim