• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

TRT Anadolu Belgeseli: Ben, Ailem ve Öğrencilerim

semazen

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha PSR OR 700 TR V2 Plus
Merhabalar arkadaşlar.

TRT Anadolu+Diyanet TV Benim ailemi ve öğretmenliğimi konu alan bir belgesel hazırladı ve yayınladı. Kasım 2012’de çekilen bu belgesele aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Cevap: TRT Anadolu Belgeseli: Ben, Ailem ve Öğrencilerim

mehmet kardeşimiz sen misin

Semazen rumuzunu kullanıyorum ve adım Mehmet FIRAT.

tm yönetimi olarak tebrik ederim gerçekten büyük başarı önce allah sonra anne baba

kız kardeşimizi de tabrik ediyorum allah başarıları daim etsin

site üzerinde sıkıntılı bir konuda takılırsan yönetici arkadaşlarıma ve bana özel mesaj atabilirsin öğrencilerine de selamlar

Öncelikle başarınız için tebrik ederim...İncir çekirdeğini doldurmayacak sebeplerle hayata küsen insanlar varken böyle hayata sıkı sıkı sarılıp bu kadar başarılı şekilde yaşamaya devam edebilen insanların da olduğunu görmek insanı mutlu ediyor...Tekrardan tebrik ederim...Başarılarınızın devamını dilerim...

Bence bakışlar ve gönüller güzel. Ben şunu iyice kavradım ki, hayatta müteşekkir olursanız, kapılar hep açılıyor. Fakat memnuniyetsiz olursakta, işlerimiz hep düğümleniyor. Sonra Rabbim iki göz yerine günahsız bakan yüzlerce göz ihsan etti bana. Ben onlarla daha güzel görüyorum. Onları bir görseniz... Okula girince hepsi üzerime atılıyor. Benimle beraber yan yana olabilmek için. Ama dediğim gibi Rabbim ihsan etti bana ve aileme bunları.

Allah o güzel aileden,size destek olanlardan ve sizden razı olsun yolunuzu her daim açık etsin...

mehmet hocam tebrikederim. insan televizyon programına çıkabilir normaldiryarşma olur eğlence olur,, birsürü tv programı var lakin medya böyle boş programlara bir sürü yer verirken sizin gibi güzide bir meslek icra edip topluma kaliteli fertler yetiştiren bir öğretmene yer verdikleri için yapımcı firmayada teşekkürediyorum. başarılarınızın devamını dilerim

Allah bahtını açık etsin...

yaşama sevinciniz vede azminizden dolayı tebrik ederim.böyle güzel bir aile allah herkese kısmet etsin.sizin adınıza çok sevindim.başarılarınızın devamını dilerim mehmet kardeşim.