• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tulum sesi

• Konbuyu başlatan fthm
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 29
  • Görülen : 6K
Cevap: tulum sesi

aradaşlar bu ritim hangisi...

Fatih kardesim tulumdaki ritimide paylasir misin sana zahmet

paylaşım çok teşekkür ederim fatih kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş tabi birazda uğraşmam lazım ses üstünde çünkü senin demondaki gibi çıkmadı ses.compresor ayarlarıyla alakalı olsa gerek diye düşünüyorum...her neyse tekrar tekrar teşekkür ederim...

paylaşım çok teşekkür ederim fatih kardeşim eline sağlık çok güzel olmuş tabi birazda uğraşmam lazım ses üstünde çünkü senin demondaki gibi çıkmadı ses.compresor ayarlarıyla alakalı olsa gerek diye düşünüyorum...her neyse tekrar tekrar teşekkür ederim...

titretmelerden mi bahsediyorsun yoksa sesteki dolgunluktan mı ?

Hocam teşekkür ederim indirdim cok güzel bu ritim i siz mi yazdınız yoksa var olan bir ritmi mi editlediniz paylasırsanız sevinirim.... Tekrar emeginize saglık...

Ritim Paylaşıma açılırsa çok memnun olurum.. Tekrar emeklerinize sağlık...

Ritim Paylaşıma açılırsa çok memnun olurum.. Tekrar emeklerinize sağlık...

2-3 gündür orgu açamıyorum yoğunluktan dolayı.ritmi siteden almıştım da adını tam hatırlamıyorum.2/4 hrn diye geçiyodu diye hatırlıyorm ama en kısa zamanda atmaya çalışacağım.

Fatih bi ara senin orgun compresor ve eqoulizer ayarlarini foto atabilecek misin.seye bakacam sendeki ayarlarla benim aramda cok fark varmi.senin tulum sesi bende iyi cikmadi.birde ayarlari kontrol etmek istiyorum.hatta 7/8 demomda kullanmas istedim tulumu fakat ses baydi olmadi

2-3 gündür orgu açamıyorum yoğunluktan dolayı.ritmi siteden almıştım da adını tam hatırlamıyorum.2/4 hrn diye geçiyodu diye hatırlıyorm ama en kısa zamanda atmaya çalışacağım.

İlgin için teşekkür ederim. Hayırlı çalışmalar dilerim...