• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tüm loop-kmp-ses arşivimi buradan paylaşıyorum takip edin

Cevap: Tüm loop-kmp-ses arşivimi buradan paylaşıyorum takip edin

Coskun kardes.Ben 4 dosyayida sorunsuz indirdim.Zip dosyasini acacagim zaman benden sifre istiyororayada vermis oldugunuz www.trakyamuzik.net sifresini yaziyorum.zipli dosyalarin tumunu tek tek ismiyle beraber gorebiliyorum.Bunlar icersinden istedigim ornegin sax.dosyasini acacagim zaman benden ayri bir sifre istiyor.Acaba siz farkinda olmadan ayri bir sifremi verdiniz..
Dostca kalin

dosyalar partlara ayrılmış olarak yüklendiği için partlardan birinci olanı sağ tıklayıp klasöre çıkarma işlemi yapmanız gerekiyor aksi takdirde her dosyayı çıkarmaya uğraştığınızda sizden tekrar aynı şifreyi isteyecektir.

Teşekkürler sorunsuz indirdim ve açtım

cok tesekkur emege saygılar

Teşekkürler emeğinize sağlık

373.95 MB'lık arşiv indirmek isteyenler aşağıdaki linkleri kullansınlar indirmesi biraz zahmetli ama değer diye düşünüyorum .
Not: .rar uzantılı 4 parttan oluşuyor partların hepsini indirip part1'den dosyaları masa üstüne çıkarın emeğe saygı güzel işlerde kullanmanız dileğiyle.
Ekteki resimde indireceğiniz dosyanın içeriği görünüyor.

Edit: dosyalar yandex'e yüklenmiştir sorunsuz indirebilirsiniz güle güle kullanın.
RAR ŞİFRESİ:

TESEKUR EDERIM

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri