• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tüm loop-kmp-ses arşivimi buradan paylaşıyorum takip edin

Cevap: Tüm loop-kmp-ses arşivimi buradan paylaşıyorum takip edin

buraya yuklerseniz çok seviniriz....

Arkadaşlar download yazısına tıkladıktan sonra açılan kare şeklindeki ekranda dosyayı indirmek için sizden siteye üye olmanızı ya da anket yaparak indirebileceğiniz seçenekler sunuyor siz burada o seçenekler içinde "Take the survey & influence the next generation of products!
Survey can be completed 1 time, every 2 days."
yazan seçeneği tıklayacaksınız eğer o 5 seçenek içinde survey yoksa aynı yerde yukarıda "More Offers" yazısını tıklayın seçenekler değişir bahsettiğim yazıyı görünce ona tıklayın sizden küçük bir anket doldurmanızı isteyecek orada doğum tarihi falan soruyor onu sallayın bir tarih sonraki seçeneklerde bulunduğunuz bölge vs.. soruyor 2 veya 3 dakikalık anket doldurma işlemi bitince indirme sayfasına geri yönlendiriyor ve indirme başlıyor yapacağınız bu kadar... Ben daha önce bir çok siteye yükledim oralarda dosya bir süre sonra siliniyor bende foruma uzun müddet girmeyince bu sefer tekrar yüklememi istiyorlar benden ben o yazıyı görüp dosyayı tekrar yükleyene kadar kimbilir kaç ay üstünden geçmiş olacak o yüzden en iyi yöntem bu şekilde.
Dediğim gibi indirmek için birazcık uğraşacaksınız emek verip sabır gösteren indirir uğraşmak istemeyen indirmez.

dediğin anketi doldurunca da anket tamamlanamadı gibi şeyler söylüyo diğerlerinde de cep telefonu numarası istiyo o da sakat bi durum :D :D :D

bence en iyisi googledrive. oradan kolay kolay silineceğini sanmıyorum

dediğin anketi doldurunca da anket tamamlanamadı gibi şeyler söylüyo diğerlerinde de cep telefonu numarası istiyo o da sakat bi durum :D :D :D
bence en iyisi googledrive. oradan kolay kolay silineceğini sanmıyorum
Arkadaşlar en kısa zamanda yandex diske yükleyeceğim orada hesabım vardı unutmuşum yükleyince linkleri değiştiririm.

Dosyalar Yandex'e yüklenmiştir konunun başındaki yazıya dönün orada linkler mevcut....

şifreyi de söylersiniz diye düşünüyorum

Teşekküğrler , emeğinize sağlık.

ben pa800 için bişeyler bulabilirmiyim die indirdim ama çok karmaşık dosya adları falan rasgele abd acd new gibi isimler verilmiş .neyin ne için olduğu hangi dosyanın hangi orga uyumlu olduğu belli değil yamaha dosyasıda var korg dosyasıda var roland dosyasıda var gem dosyasıda var. arasından bişey bulup yüklemek çok uğraştırır. yinede elinize sağlık.

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 16 69.6%
  • Kararsızım

Oy: 7 30.4%
  • Hayır

Oy: 0 0.0%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

Geri