• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tüm Sitenin Dikkatine....

Bekir Aktas

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa900 ve Kanun
Sayın Arkadaşlar Artık Sitedeki Muhabbetler Daralttı Beni Bunu Soylemek İstemezdim ama herkez polemik pesınde gidiyor 2,5 senedir sitedeyim önceden bu muhabbetler fazla yokken su an dahada arttı gitgide artıyor (yamaha,korg,roland vs.) gibi markaların karsılastırılması elbette karsılastırma olacak ama markalara halk diliyle çamur atılıyor şunu bilinki her marka yamaha olsun roland olsun korg olsun ne yaptıgının farkındadır inanın bu polemiklere gerek yok

Konunda Kilitlenmesini İstiyorum Tekrar Tartısma Cıkmaması acısından...

Cevap: Tüm Sitenin Dikkatine....

Haklısın bu tür muhabbetler gereksiz herkez kendi imkanlarına göre org alıyor başkasının aldığı birşeyi küçümsememek lazım.

aynen hocam bazı arkadaşların özellikle bıkmasını gözlüyoruz ama hala bıkmıyolar,ne anlıyolar ellerine ne geçiyo bende anlamıyorum,
doğru düzgün tartışmayı bile bilmiyoruz.

defalarca söyleniyo-bu işler beğeni tarz meselesi
zevk meselesi bana iyi gelen sana iyi gelemez,senin beğendiğini ben- benim beğendiğimi sen beğenmeye bilirsin diye,
beğenmediğin mala atıp tut,ne kadar çamur varsa üzerine sıva ne olsa parayla değil bedava çamur atmak,beni kimse yanlış anlamasın akıllı bi insan siteyi şöyle 1 saat gezsin ne aradığını ne istediğini kendi belirleyebilecek,tarzına hitab eden orgu bulabilecek,

benimde beğenmediğim cihazlar var,beğenmedim diye şimdi konu açıpta yerden yere mi vurum çamur atmammı gerekiyo,o orglarda bi sürü emek var bi sürü çalışmalar var hiç değilse beğenmediğimiz cihazlardaki yapılan emeğe saygı gösterelim,yotubede v.s bir çok yerlerde videolar var demolar var fikir edinmek için birebir,
hergün bu tarz konulardan tartışmalar çıkıyor konuyu kapatıyoruz ertesi günü aynı konunun bi değişiği yeniden açılıyo,fikir almak bilgi almak tabiki çok güzel bişey ama bu yolla değil,

kalite kolaylık gerçeklik güzellik istersen parana acımayacaksın hem parana acıyıp hem kalite güzellik özellik istersen bu yanlış olur,parasına göre kalite var,1000 liralık orgtan 4000 tllik orgun özelliklerini bekleyen arayan arkadaş çok maalesef.

bunu zaten yapanlar belli,inşallah kendilerine çeki düzen verip bu olaya polemiklere son verirler,

Moderatör tarafında düzenlendi:

Emin olun herkesin durumu olsa Tyros 4 ya da pa3x alır ... Bu tür polemiklere işten anlamayan, toy kişiler girer.

T4'e 3x'e bile çamur atan adam var piyasada insanlar doyumsuz olduğu müddetçe bitmez bu polemikler

malesef sitemizde hala yardim veya paylasim kavramlarini bir turlu anlamayan uyelerimiz var.fikir ve tavsiye isteyen uyelere hala israrla kendi kullandiklari aletleri tavsiye ediyorlar ornegin sx3000 nin ozelliklerini soran br arkadasa or 700 den sasma gibi veya pa55tr senin icin en iyisi gibi yanlis yonlerdirme ve yorumlarda bulunuyorlar buda gereksiz polemik ve zaman kaybi oluyor,bu polemikleri kaldirmanin tek yolu mod.arkadaslar en populer olan aletlere bir bolum veya konu acsinlar artilarini ve eksilerini eklesinler yani korg pa80 hakkinda bilgi soran arkadaslar direk burdan ilgi edinsinler boylece alici arkadaslarinda kafasi karismaz gereksiz polemiklere girilmez sitedede gereksiz polemik kirliligi olmaz umarim degerlendirirsiniz,saygilarimla

Aslinda bir sema hazirlanacak sol tarafta ozellikler ustte sirali org modelleri olacak ihtiyaci olan istedigi bilgiye burdan ulasacak :)
Ne olur misal sample kapasitesi,dokunmatik ekran,yeni fiyat ,ortalama ikinci el piyasa fiyati gibi ozellikler bir yerde toplanmis olur...

Abi adamlar sırf orgu kötülemek için konu açıyorlar "bu orga güzel diyolar bak benimki daha güzel" böyle oluncada kimse ekmek yediği orga hakaret ettirmek istemez biz v2 plusla yapılan demolarıda dinliyoz pa 80 lede sx 3000 lede 500 lede yapılanlarıda dinliyoz ve yapanları tebrik ediyoz ritimleri beğenmeğebilirz zevk meselesi ozamanda "bence" diye bir kelime var o devreye giriyor bence ritim güzel değil bence şöyle bence böyle diyip kendi fikrini açıklayabilirsin ama asla bu alet alınmaz beş para etmez diyip aleti kullananlara saygısızlık etmiceksin dikkat edelim ben acemi bir klavyeci olarak bunları bilirim çalmayı bilmeyene pa 3x versen ne tyros 4 versen ne, iş kullananda biter.. teşekkürler

ilker-ReiSS fikrine katılıyorum böyle bir uygulama yapılamazmı..tüm forum üyeleri açısından iyi olur düşüncesindeyim...

Cihaz beğenmeyen adam acemidir çünkü çalamaz boyuna cihaz değiştirir ustaları takip édin yıllarca aynı cihazı kullanıyo sıkıldım beni sarmadı tuşesı dandik menüsü kötü bunlar bahane geliyo bana

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 18 66.7%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.9%
  • Hayır

Oy: 2 7.4%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri