• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tunel muziğe teşekkürler!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

macitvega

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
ketron x1 + yamaha dx7 II hd
sevgili dostlarım ketron x1 aldım geçen sene nk dan fakat org kapanıp kapanıp açılıyordu konya layla bar dan bu sebepten işten kovuldum ve pa800 alıp klavyeyi engine sattım oda orgu nk ya gönderip 500 lira para vermiş daha temiz bi x1 le takas için malesef gelen org boyalı ve kapanıp açılma sorunu devam etmiş oda emrah a satmış emrah orgu göndermiş kapanıp açılma sorununu çözmüş saolsun nk fakat org donuyor kısaca emrah engin ve ben bi üçlü kavgaya girdik bu orgu ben almam sen alırsın derken sonunda tunel müziğe gönderdik benim demek istediğim belli başlı yerler ile alış veriş yapıp servisine göndermek en iyisi saolsun hamit bey ve ekibi şuan klavyemizi kurtarmaya uğraşıyor tunel müziğe ben engin ve emrah adına teşekkürlerimi sunuyorum
Nk ya son sözüm şudur hakkım sana haram olsun Zehir zıkkım olsun !!
sayın adminlerim herşeyden önce size ve trakya muzik ailesine teşekkürlerimi borç bilirim fakat bu açtığım konudan dolayı belki banlayabilirsiniz ama sorun değil buraya kadarmış derim ama sizden ricam bu konuyu kesinlikle silmeyin amacım kimsenin ekmeğiyle oynama değil sadece ben düştüm diğer dostlar düşmesin saygılarımla!
piyanist şantör : macit demiralay

Cevap: Tunel muziğe teşekkürler!!!

piyanist şantör : macit demiralay,
senin gibi bir rahatsızı başımdan aldıği için tünel müziğe özellikle ben teşekkür ediyorum.

bende bir hakkın vs.. yok kendi kendine oyunlar oynama.
sen bir dönem ettiklerinin bedelini ödüyorsun.
ben sana hakkımı zehir zıkkım etmiyorum.
hakkımı sana helalde etmiyorum çünkü yaramaz adamsın.

sitenin o kadar ikazlarına rağmen sen hala bu sitede hakkımda kötü sözler sarfetmeye devam ediyorsun.

ne halin varsa gör ALLAH hakkından gelecektir senin.
bana bu kullandığın kelimeleri inanki sana yedireceğim piyanist şantör macit efendi.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...