• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Türk Milli Takimi

• Konbuyu başlatan kartol
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 3K
Cevap: Turk Milli Takimi

ben yabancı futboldu dusmanı degilim tamam nuri sahin dedin guzel hangi macta bu gune kadar ne yaptı yıldıray bastur hamit altıntop bu gune kadar milli takıma secilen en iyi topculardı bu inkar edilemez ama aksam takım cogu gurbetci futbolculardı ne oldu

Ya kardesim sürekli hatali yazip duruyorsun, gurbette yasayan TÜRKLERE simdide yabanci diyorsun.. :mad::mad: :confused::confused:

Futbol takim oyunudur, futbolcularin özel kalitesi takim iyi oynarsa ortaya cikar.. Zorunlu kurulmus, tek macta birbirine alismamis, moralini dislayarak bozdugun gurbetten TÜRKÜM diyerek TÜRKIYEYI tercih etmis futbolcular tek macta oynatirsan ne yapsinlar. Ayaginda top, Nuri Sahini görünce aksi yöne top atan Emreler olunca Nuri Sahin ne yapsin.

Sen Hamit Altintopu, Nuri Sahinimi tartisiyorsun, Hamit almanya liginde Bayern dahil ilk 11'lerinde sürekli oynamis futbolcu, Nuri Sahin Dortmundu oynadigi sezonda sirtinda tasiyan, o sezon Almanyanin en iyi futbolcusu secilen bir Futbolcu..

Üzülerek söylüyorum, Türkiye en iyi Futbol dönemini Hakan Sükürlü, Sergenli, Arifli dönemde yasadi ve malesef o dönemin bititigini görüyoruz.

Hata sadece Futbolcularda, Teknik Direktördemi, Yönetimdemi? hayir herkeste,
disiplinsizlik, simariklik, calismamak ve bilhasa sunu özellikle yaziyorum...

Medya ve Taraftarlar, en ufak basarida insanlari Imparator, Kral yapiyoruz, en ufak hatada hatalarimizi arastirip, düzeltmek yerine vatan haini ilan edip yerden yere vurup moral bozuyoruz.

Cevap: Türk Milli Takimi

burunlarında kıl aldırmayan,herşeyleri euro ve dolar olan bu hainleri ayıplıyorum...bunlar benim milli takımım değil...gazeteler anlaşma yapıp bu takımın posterini versin...altına da ''Türkiyeyi rezil edenler takımı'' diye yazsın...herkes evine dükkanına assın bu posteri ki,belki biraz utanırlar...

burunlarında kıl aldırmayan,herşeyleri euro ve dolar olan bu hainleri ayıplıyorum...bunlar benim milli takımım değil...gazeteler anlaşma yapıp bu takımın posterini versin...altına da ''Türkiyeyi rezil edenler takımı'' diye yazsın...herkes evine dükkanına assın bu posteri ki,belki biraz utanırlar...

Sen inaniyormusun milli takimda oynayan oyuncularin HAIN olduklarina, yenilince, basarisiz olunca senden daha az üzüldüklerine?

Toplum, Millet olarak cocugun dayak, tehdit, baski yerine,
sevgi, saygi, anlayis, akil ve mantikla, eksiklerini tespit ederek onlari gidermeyi kavrarsak, ozaman milli takimlarimizda basarili olur..

Bence Milli Takim zaten maclara 2:0 yenik basliyor, nedenmi? Cünkü en ufak bir basarisizlikta yerden yere vurulucaklarini biliyorlar ve basarisizlik korkusundan sahada ayaklari birbirine dolasiyor..

Basarinin temeli, calismak, kabiliyet ve özgüvendir, toplum olarak yenilsekte oyunculari Hain ilan etmek yerine, hatalari analiz edip, cözüm aramasini ögrenmeliyiz..

Yoksa coook Hidingler, FatihTerimler, Abdullah Avcilar getirip göndeririz.

Hain arkadasim.hain olmasa milli takimda yedek bekledigi icin surat yapmaz ayrica mac basina 50 ila 60 bin euro alan topcuya ben milli demem hain derim.bu arada Andora macinin pirimi kac dolar acaba

mahsunu arkadasım belli sen yurt dısdasın galiba elbette ordaki vatandaslarımıza yabancı gözuyle bakamayız onlarda bizim insanlarımız hatta almayada ablam yegenlerim var benim demek istedigim gurbetteki oyunculara kadar turkiyede futbolcu yokmuydu onu anlatmaya calısıyorum turkiyede bjk fb gs dan baska kuluplerin oldugunu hatırlamalarını isterim sen yabancı degil dedigin gurbetcilerde turkce bilmeyen futbolcular var milli takımda al sana mactan sonrası Abdullah avcının fotarafı sercanıda cekselerdi oyuna girerken keske bak bu resime nasıl kalekteri oldugunu gör bastakinin

buda aksamki kadro mahsuni ustadım

İşte Alman(!) takımının kadrosu ve oyuncuların doğum yerleri:

Volkan: İstanbul

Egemen: Balıkesir(Almanca biliyor)

Hasan Ali: Neuwied Almanya

Ömer: Ravensburg Almanya

Emre: İstanbul

Hamit: Gelsenkirchen Almanya

Mehmet Ekici: Münih Almanya

Nuri: Lüdenscheid Almanya

Caner: Edremit (Almanca biliyor)

Tunay: Hamburg Almanya

Mevlüt: Saint Claude Fransa

Sercan: Nürnberg Almanya

Moderatör tarafında düzenlendi:

sen yabancı degil dedigin gurbetcilerde turkce bilmeyen futbolcular var milli takımda al sana mactan sonrası Abdullah avcının fotarafı sercanıda

Türkce bilmemeleri onlari yabancimi yapiyor?

Dikkatimi ceken, gurbette ömürleri gecen, bulunduklari ülkenin dilini ögrenmek zorunda olan,birakilan TÜRKLERI, Türkce bilmemekle itham ediyorsun ama kendi Türkcen oldukca bozuk?

Gurbette yasayan gurbetci cocuklarinin bazilari öyle yerlerde yetisip büyüyorlarki, cevrelerinde Türk yok, Okullarinda Türkce yok, okulda Alman cocuklarindan geri kalmalari icin mecburen bir alman kadar almanca bilmeleri gerekiyor. Haliyle bazilarinin Türkcesi yeterli olmaya biliyor.

Kimse darilmasin, buradaki Gurbetcilerin geneli Türkiyedeki Türklerden daha Türk.

Avrupa Kupalarinda ellerinde Türk Bayraklariyla deplasmani, ev sahipligine ceviren, yeri geliyor yüzde doksan stadyumlari dolduran gurbetteki Türklere
sen yabanci diyorsun..

Nuri Sahin, Hamit Altintop,Mehmet Ekici eger Türküm Türkiyeyi tercih ediyorum demeselerdi bugün Alman Milli Takimda oynuyorlardi..

EKMEDIGINIZ TARLADAN MAHSUL ALIYORSUNUZ, BIRDE YABANCI DIYORSUNUZ..:mad:

Türkce bilmemeleri onlari yabancimi yapiyor?

Dikkatimi ceken, gurbette ömürleri gecen, bulunduklari ülkenin dilini ögrenmek zorunda olan,birakilan TÜRKLERI, Türkce bilmemekle itham ediyorsun ama kendi Türkcen oldukca bozuk?

Gurbette yasayan gurbetci cocuklarinin bazilari öyle yerlerde yetisip büyüyorlarki, cevrelerinde Türk yok, Okullarinda Türkce yok, okulda Alman cocuklarindan geri kalmalari icin mecburen bir alman kadar almanca bilmeleri gerekiyor. Haliyle bazilarinin Türkcesi yeterli olmaya biliyor.

Kimse darilmasin, buradaki Gurbetcilerin geneli Türkiyedeki Türklerden daha Türk.

Avrupa Kupalarinda ellerinde Türk Bayraklariyla deplasmani, ev sahipligine ceviren, yeri geliyor yüzde doksan stadyumlari dolduran gurbetteki Türklere
sen yabanci diyorsun..

Nuri Sahin, Hamit Altintop,Mehmet Ekici eger Türküm Türkiyeyi tercih ediyorum demeselerdi bugün Alman Milli Takimda oynuyorlardi..

EKMEDIGINIZ TARLADAN MAHSUL ALIYORSUNUZ, BIRDE YABANCI DIYORSUNUZ..:mad:

turkce ana dildir bunu bilmeyen ben turkkum diyorsa sana sözum yoktur ustad saydıgın adamlara gelince keske almanlarda oynasalardıda bizleri rezil etmeselerdi mesut özdil alman milli takımında oynuyor ama hergun cıkan haberleri izliyoruz bizim takımda yaptıklari serefsizligi gitsinlerde alman milli takımında yapabiliyorlarmı görürüz alman sartları diyorsun bizim ulkede kac bin kürt yasıyor kactanesi kürtce bilimiyor dersin ama cogu türkce bilmedigine eminin kürtlerin bugun özünü kaybeden yarın herseyini kaybeder ustad bu konu cok uzadı cunku sana göre sen bana göre ben haklıyım türkceme gelince uzuldugum zaman ne yazdıgımı bilmem yanlıs yazıyorsam turkcem kötü oldugu icin degil sadece üzgün oldugum icindir

Bingölde terörist saldırı sonucu yaralanan asker, evine başkalarından borç para ile giderken ; bizim futbolcu(!) dediklerimiz 60.000 € prim alıyorsa yazıklar olsun.İnsanda utanma olur."Ey 2002-2008 ruhu her neredeysen gel,bir an önce gel..." Eskiden futbolcular Milli Takımda yürekten oynardı cesur yürek gibi savaşırlardı Alpaylı,Hasan Şaşlı,Rüştülü,Ogünlü nesil,ama şimdikiler ise primli oynuyorlar...

turkce ana dildir bunu bilmeyen ben turkkum diyorsa sana sözum yoktur

Bak kardesim, Gurbetcilere agir ithamlarda bulunuyorsun,sen Türkiyede yasiyorsun, böyle oldugu halde TÜRKCEN cok bozuk ve birsürü hatalarla dolu.

Senin ithamlarindan yola cikarsak Türkcene göre sende ben Türküm diyorsan, benimde sana sözüm yok..

Demonu Paylaş Yine Yarışma Yapalım mı ? Anket

• Evet

Oy: 19 67.9%
  • Kararsızım

Oy: 7 25.0%
  • Hayır

Oy: 2 7.1%

Delüxe üyelik Yapın sizinde olsun.. (Sunucu Ödemeleri için katkınız olsun)

Son kaynaklar

İyiki Doğdunuz :)

Geri