• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

türk sesleri gw 8 le aynimi?

ertan1970

-Altın-
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
pa 600
arkadaslar belki bilen vardir roland gw8 de bildigniz gibi türk sesleri var misal elektro baglama kanun vs acaba merak etim bk5 tede ayni sesler mi var drum kitlerde degisiklik yapildigini biliyoruz ama seslerde birkac ekleme yapilipta gw8 in türk seslerini bk5 e yükleyip yoksa tüm türk seslerini bastan sona kadarmi degistirdilermi

elektro , saz lar gw8 de cok zayif iyi degil cünkü

Cevap: türk sesleri gw 8 le aynimi?

emo üstadın çalışmasıyla bk5 or modeline 25 farklı türk sesi sample olarak yerleştirilmiş drumda ve ve ayrıca emo drum kitler . bundan hariç gw8 benzerlik gösteren noktası içindeki oryantal sesler olabilir. ud kanun mizmar vb tarzda yani or klavyelerde bulunan klasık gm/gs sesleri

ertan hocam bk5'de bütün ritimler ve seslerin tamamen emo desteği alınarak yeni bir kimliğe bürünüldüğünü biliyorum

cok tesekür ederim bilgileriniz icin katip ve pym memo ustalar.

benim icin önemliydi cünkü sifaris verdim bk5 or icin emo drum kit hazirladigini biliyordumda dedigim gibi seslerin tekrardan elden gectigini arti yeni sesler eklendigini bilmiyordum

sagolun saygilarimla