• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 aldım yardım

masum83

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yok
merhaba arkadaşlar dün itibariyle bende tyros 2 sahibiyim.
öncelikle set konusunda yardımlarınızı rica ediyorum

aletin içinde baya ritm var fakat bazıların drum kitleri yok sanırım ritmlerin sesleri karışık çıkıyor.özellikle or 700 v1 deki ritmler çok hoşuma gidiyordu aletin üstünde o ritmleri görünce sevindim fakat kitleri yok sanırım nerden bulabilirim or700v1 deki drum kitleri.

birde uvn formatından çevirdiğim sesler en ince oktavdan çıkıyor,bazı seslerde karışık çıkıyor awave 10.6 aile convert etmiştim bu sesleri convert ederken neyi değiştirmem gerekir ben olduğu gibi çevirmiştim.

elinde set olan arkadaşlar lütfen yardımlarınızı bekliyorum.ev kullanıcısıyım :)

Cevap: tyros 2 aldım yardım

fr den slmlar usdat hayirli olsun oseslerin bozuk cikma nedeni yuklenmedeki karisiklik sen mixs consolden girve ordaki durum kit ve perk yerlerini tikla ordan or700 ritimleri icin salim perk ve or700 mixs kit cagir ozaman net cikar digerlerini ayni yapacaksin sagolsun salimin ve diyer arkadaslarin ritimleri gercek harika yardim konusunda kendiadima soz verdim herkese elimden geleni yaparim frden slmlar

fr den slmlar usdat hayirli olsun oseslerin bozuk cikma nedeni yuklenmedeki karisiklik sen mixs consolden girve ordaki durum kit ve perk yerlerini tikla ordan or700 ritimleri icin salim perk ve or700 mixs kit cagir ozaman net cikar digerlerini ayni yapacaksin sagolsun salimin ve diyer arkadaslarin ritimleri gercek harika yardim konusunda kendiadima soz verdim herkese elimden geleni yaparim frden slmlar

sağol burhan abi.evet aletin yabancısıyım biraz fazlada kurcalamak istemedim.abi kullandığın seti gönderebilirmisin bana.

birde bu uvn olayını biliyomusun abi tvn çevirince bozuluyo.sen daha önce denedinmi hiç çevirmeyi.

yardımların için şimdiden teşekkürler.

valla convert olayini bilemicem cunki ihtiyac duymadim simdiyekadar ama bilen arkadaslar illaki vardir set konusuna gelince bendeki setler zaten piyasada olan emo murat incel ve salimin or700 setleri bide kendiyapdiklarim onlarida zaten paylasiyorum ama illada gonder diuyosan sorun degil yollarim yardim konusunda elimden geleni daha oncede yapdim yinede yaparim alet okadar zor degil aslinda tanidikca farkina varcaksin herangi birsey olursa yaz cvp veririm insallah

tekrar teşekkür ederim abi özellikle salimin or700 setini gönderirsen çok sevinirim.sağolsun çok güzel ritmleri vardı.

tamam en kisa zamanda halledecem pc yi bi karisdirimda fazlalik varsa yolarim