• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Tyros 2 demo fıdayda

Cevap: Tyros 2 demo fıdayda

Burhan abi memlekete dönüşte yanıma uğrarsan eğer elimde kalırsa reno hediye edicem sana yedek parçasıda var t3 kartlı roland e56 hehehehe

kıyameti sen hergun koparıyorsun ustadım eline yuregine saglık bu alemde tek gecerim seni isteklere gösterdigin ilgide helal olsun iste bu harika bir demo

Burhan abi memlekete dönüşte yanıma uğrarsan eğer elimde kalırsa reno hediye edicem sana yedek parçasıda var t3 kartlı roland e56 hehehehe
nasip olursa insallah urar bi cayini iceriz ali zaten yol uzerisin reno senin olsun benim sana hediyem say heheeh

kıyameti sen hergun koparıyorsun ustadım eline yuregine saglık bu alemde tek gecerim seni isteklere gösterdigin ilgide helal olsun iste bu harika bir demo
eyvallah emre yusuf guzel dileklerin icin sagol benim amacim kiyamet falan degil zaten herkes korkuyor hehe elimden geldigince insanlara yardimci olabilmek iyilik yapmak iyilik yapmak allahin cok hosuna giden bir hareket bende bunun bilincindeyim insallah gule gule kullan