• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

tyros 2 demo gul tukendi

Cevap: tyros 2 demo gul tukendi

yaw söyleyeydin yaaaa...oldumu şimdi..bu parça söylenmeden olurmu...eline sağlık abii,bak bidakine söyle ve sesinide duyak..bmv yi fazla yorma haaa.nede olsa ihtiyarladı hehehehehhe

sagolasin yasar heheh yav isde ihtiyar ihtiyara takildik garibimle heheeh ya naparsin gencler tozumuzu atiyor artik hehehe

ellerine saglik burhan abi guzel olmus uzman hocama katiliyorum soyleseydin daha iyi olurdu ama mikrofonun solisttedir senin kesin :) neyse bir soyleyen cikar artik.

e hepsini benmi yapam murat su ehtiyar halimde org ihtiyar ben dersen ole valla basdonla caldim zaten gozum gormuyor orgun tusu diye ekrana basmisim gozlukde ise yaramaz oldu heheheh

Eline saglik abi da Sabah Sabah efkarlandirdin bizi yine ...
Kivircik ta genc gitti eee ne demisler Mal sahibi Mulk sahibi hanI bunun ilk sahibi?
Takdiri ilahi...

ellerine sağlık abi.bak nasıl olmuş sen 10 tane genci cebinden çıkarırsın böyle:)

Eline saglik abi da Sabah Sabah efkarlandirdin bizi yine ...
Kivircik ta genc gitti eee ne demisler Mal sahibi Mulk sahibi hanI bunun ilk sahibi?
Takdiri ilahi...
sagolasin ilker evet onemli olan adam gibi yasayip adam gibi ahirete goc etmeyi allah herkese nasip etsin ne orda ne burda madur olmayiz insallah

ellerine sağlık abi.bak nasıl olmuş sen 10 tane genci cebinden çıkarırsın böyle:)
sagolasin serkan su sitede en cok sevdigim sensin su konusmalarin varya allah konusduruyor seni heheh gencler duysun gene sisdim hehheeheh

ellerine sağlık burhan abi,mey bağlama sesi çok hoşuma gitti,güzelde çalmışsın hacı muratı coşturmuşsun :D :D